Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    Nah, beregeltem emiatt a topic miatt. :D
    Rögtön írnám a tapasztalatokat, inkább a negatívakat, mert a pozitívra nem hiszem, hogy mindenki kíváncsi, ezekből írtak eleget előttem.

    Pannonos a telóm, így a java nekem is megy szépen, már raktam is fel párat. Telóra felmásol, rányomok, és telepíti is. Ennyi, kár, hogy a gyártók megengedik a szolgáltatóknak, hogy belenyúljanak, így van gondolom a voda esetében, akiknek nem megy ugyebár. :(
    Én a qwerty-vel nem boldogulok, kicsik a gombok, akárhogy próbálom, persze lehet megszokás kérdése! Túl sokat meg nem írok sms-t, inkább beszélek, ebben viszont nagyon jó a teló! Iszonyatos hangereje van jó hangminőséggel. :C
    A gyári füles egy, hát, hogy is mondjam... hulladék (???)... Vettem is ma egy agybadugós gyári headsetet hozzá, aminek cserélhető 3.5" fülese van. Nagyságrendekkel jobb!!!! Csak ajánlani tudom zenemániásoknak!!! :R
    A zenelejátszó elmegy benne, csak a zenelistájával harcolok. ID3 alapján rendez, előadók, albumok, ilyesmi... Viszont, ha kiválasztok egy előadót, természetesen az előadó listán, akkor az adott előadó összes számát ömlesztve tálalja. Albumok között így az album listán kell válogatni, ott viszont ömleszti az összes előadót, így szintén sokáig tarthat a keresés. Azt miért nem tudja, hogy előadó > album sorrendben tudok válogatni?! Olyan nehéz lenne ez az értelemszerű elrendezés megvalósítása?! Nem hiszem! :F
    Kijelző: szép, és gyönyörű, és nagy, de rohadt sérülékeny!!!! Láttam, hogy mások már kérdezték, és az! Nekem egy hetes sincs a teló, de sikerült rátenni egy kis karcot, és nem kell mondjam, belerondít a képminőségbe! Pedig minden cuccomra vigyázok, főleg az ilyen szép új dolgokra, ez is tokban van egész nap, csak akkor nem, mikor leteszem az asztalra, akkor meg ugye nem "arccal" lefelé van! Szóval vigyázni, tokot megnézni amit vesztek hozzá, és feltétlen venni hozzá! Esetleg egy kijelző fóliára is megéri beruházni (akinek megéri, én már többet nem akarok rá költeni, csak egy nagyobb memkarira)! Ja, és maszatolódik a kijelző rendesen, de csak azt tapogatja az ember, szóval ez nem problem... ;)
    Nekem egyes beállításokat folyton elfelejt! Pl beállítom, hogy alapértelmezett memória a kamerához a memkari legyen, de folyton visszaállítja telefonmemóriára. Ez egy példa... Remélem lesznek elérhető szoftverfrissítések, amiket itthon el tudok végezni, mint pl nokiánál.
    A widgetekről: nem találtatok oldalt, ahol lehet leszedni? Szerintem gyárilag 80%-a felesleges! Minek bele pl 10 fajta közösségi oldal és képfeltöltő widget? Nincs ebbe olyan jó kamera, hogy én folyton töltsem fel netre, főleg EDGE sebességgel. No, ez egy kicsit értelmetlen benne, de lehet csak én gondolom így.
    Akksiról: felesleges vitatkoznotok rajta, hogy érdemes tölteni, ugyanis nemzetközi szabályok biztosítják (itt az EU-ban legalábbis), hogy a gyártók kötelesek minden egyes darab legyártott telefon akkumulátorukat még a futószalagról lejőve kisütni (már amelyik igényli)! Ezért található rajtuk töltés még mikor frissen bontod a dobozból (nem, nem a szolgáltatók töltik fel a szoftver módosításhoz :D). Volt erről TV-ben is szó egyszer... Amúgy bírja az akksija, tetszik!

    Ja, egy pozitív tapasztalat a programokkal kapcsolatban: tud párhuzamos futtatást, azaz indítva egy java progit, azt a háttérbe lehet tenni és megnyitni másikat! :C

    Egyébként maxi jó a teló. Megéri! Remélem a következő telóig (2 éves hűség lejárat) kitart! Előző telóm Nokia E50 volt. Akkoriban kétszer annyiért vettem, mint ezt, de rájöttem, hogy nekem annyi is elég, mint ez a Samu, és tényleg! :K

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák