Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narven

    csendes tag

    Találtam még egyéb furcsaságot is ezen a telefonon, az előző telefonjaimhoz képest (bár mindettől függetlenül továbbra is oda vagyok érte :DD )

    1.) Pl. hogy a hívólistában (alul bal szélső gomb) látszanak a kézbesített üzenetek ikonjai is. :(

    2.) Én bekapcsoltam a kézbesítési visszajelzést is sms beállításoknál, erről meg is jön az értesítés, viszont ezt a bejövő üzenetek mappába teszi, mintha rendes sms lenne. Az előző telefonjaimnál (Nokia XPM 5310 és SE V630i) is volt kézbesítési jelzés, de ott ez sehol nem jelent meg, azaz a telefon nem tárolta el. :(

    Az első bekapcsolás utáni kalibrálással frankón beállítja az érzékenységet a telefon, így nekem semmi problémám nincs a QERTY billentyűzettel, bár az érzékenységre vissza térve, ha wap-ozás közben rá akarok kattintani vmi kisebb ikonra a weblapon, akkor bizony nagyon oda kell koncentrálni, hogy eltaláljam :-)

    Ui.: Nem tudja esetleg véletlenül valaki, hogyan tudnám beállítani, hogy a Gmail postafiókomat is nézni tudjam a telefonnal? Gmail oldalon az IMAP beállításoknál iPhone, BlackBerry, Windows Mobile, stb. beállítások vannak. Erre a telefonra melyik vonatkozna? Egyáltalán... jó helyen kerestem? (a telefonban már nem lenne gond a beállítás, csak egyelőre még nem tudom hogy mit is állítsak be)

    [ Szerkesztve ]

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák