Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nbukta77

    addikt

    válasz v.tom #3623 üzenetére

    Azert ez meg mindig a felso kategoria. Nem igazan van erosebb a piacon. Ha csak nem az optimus 2x.

    „ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

  • manchester85

    addikt

    válasz v.tom #3623 üzenetére

    A jelenlegi iPhone 3G-mnek hadd ne részletezzem a hardveres specifikációját. :) Jelen állás szerint úgy látom, a használt piaci értékük hasonló áron mozoghat, ami igencsak durva szerintem.

    Hogy az iPhone-nál maradjak, a 4-es CPU-ja és RAM-ja is ugyanennyi, és árban 100 ezer Ft különbség van közöttük, ráadásul egyik se friss modell. De amúgy meg hardveres téren melyik WP7 tér el jelentősen az omnia 7-től? Mert azért a Mozart 30k-val drágább, androidból meg említhetném a házon belüli galaxy S-t (ott is 1ghz, és 512 RAM). Oké, jönnek a 2 magos gépek, de tudunk még egy pár, hardveresen hasonló telefonról, amihez nem lehet függetlenül 70k alatt hozzájutni. Szóval szerintem igen is furcsa, hogy miért kerül szinte bagóba az omnia7. De ha ennek nincs hátulütője (már ami konkrétan ezt a modellt érinti) akkor az nekem csak jó. iOS használóként, előremutató rendszert keresve, meglep, hogy még a Bada is drágább, mint a WP7, és bár nem hobbiból költekezek és adok ki valamiért sok pénzt, azt mindenképp nehezen emészti meg a tudatom, hogy pont egy előremutatóbb rendszert keresek a jelenleginél, amit használok és egyúttal nem csupán az iOS-nél olcsóbbat, de a legolcsóbb felsőkategóriás készüléket kell hozzá választanom.

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák