Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz moonman #3596 üzenetére

    Azt nem igen hiszem. :U Először is, like díjcsomaggal veszem. Jelenleg ikon 200-ban vagyok, és még 2000ft-ot fizetek családbarát kedvezményért. A like díjcsomaggal kapásból ki is váltom a családbarátot, (ráadásul még két T-st ingyen hívhatok) ezért is kell új előfizetést kötnöm. És a hab a tortán persze az, hogy részletre veszem, így engem csak a kezdőrészlet terhel (17-20k), a többit a szüleimre bízom. :U (12x3000+ valamelyik Go!Net) és árban ugyanott vagyok, mint jelenleg. :)

    Karma: de jó mély fiókba tedd, elvégre a rossz emlékeket szeretjük minél előbb elfelejteni. :) Amúgy téged csak bizonyos feature-ök, pontosabban azok hiányai fordítottak ennyire a WP7 ellen? (azt is mondtad, hogy még az iOS-nél is barátságosabb rendszernek tartod, és hétvégén, mikor kipróbáltam, utána nekem pl. elég puritánnak tűnt ez a négyzetrácsos ikonhalmaz.) Mert azért egy jó ideig eléggé szimpatizáltál a rendszerrel, szóval nem hiszem, hogy az alapvető felhasználási kényelmetlenségek, pl. az UI használata vagy a gyári alapvető feature-ök csak ez idő után jöttek volna ki.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák