Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlueBear

    csendes tag

    Nah szóval...
    nagyon vártam már a tesztet hiszen nagyon meg tetszett már a bemutatón is...
    én személy szerint kedvelem az ilyen "tapogass és érzékelem" cuccokat,mondjuk én Iphone-t fogtam ezek még nem nőnek fel hozzá, de....
    kicsit meg lepett a teszt...nekem személy szerint a menüvel és végülis semmivel nincs bajom csak az esetleges lassúsággal és a kamerával...
    DE!!!

    "Fotózáskor a szoftveres képstabilizátort és a dinamikatartomány-növelőt kikapcsolva hagytam, ami így utólag nem tudom, hogy jó ötlet volt-e..."

    Hát sztem nem!!hiszen egy telefon tesztjekor arra törekszünk hogy a legjobbat hozzuk ki belőle amiket tud..mellette elmondjuk hogy milyen rosszat is tud igaz de első sorban a legjobbat akarjuk ki hozni belőle....sztem most Bocha kollega kicsit hibázott de vele is elő fordulhat...(ember)

    (zárójelben jegyzem meg a Nokia N95-nek még most is adtak ki szoftver frissítést asszem2 év után???)
    Előre is bocsánat ha badarságokat beszéltem :R :R

    egyébként respect a tesztért!!!nagyon köszönöm!! :R :R :DD :D

    "Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

  • BlueBear

    csendes tag

    válasz Bocha #85 üzenetére

    Értem Bocha...
    És így átgondolva igazad is van ,csak azért elvártam volna vmi jobb képet, de igaz amit mondasz :R :R

    Mondjuk még azt lehetett volna esetleg hogy mind a kétféle -képpen csinálni vele de ezt meg már nem vagytok kötelesek....

    szóval én is várom a nagy 8megás tesztet hátha abban minden kiderül!!

    (De azért nálam egyelőre ez a BEST) :) :) :))

    "Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

Új hozzászólás Aktív témák