Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGyuri

    aktív tag

    válasz Kormi76 #341 üzenetére

    Köszi az észrevételeidet.
    Igazad van, hogy a Samu minőségibb, nem műanyag, mint az N-széria.
    A méretek pedig: 118 x 52 x 12,9 és 110 x 49 x 15 mm (vagyis 2mm-el vékonyabb a Samu, de szélesebb amit a nagyobb kijelző indokolhat)
    A Nokiában nincs valóban 3D gyorsító, ez tényleg plusz, bár a procija kisebb órajelű (330MHz vs 369MHz), de ennek ellenére itt a fórumon mégiscsak panaszkodtak a sebességére. A vaku lehet, hogy nem perdöntő, de a szoftver igen. Az N82-be 3rd ed. FP1-es (9.2-es), míg a fenti kettőben 3rd ed. FP2 (9.3) van, ami viszont fontos lehet az összehasonlításnál.

    Mindezek ellenére a legtöbb külföldi fórum, szaklap konkurensnek tartja az N79-re az i7110-et.
    Egyébként én is majdnem vettem egy ilyet, mert megfogott a minősége, de egyenlőre kivárok, hogy hogyan alakulnak a tapasztalatok vele, pl. az akkuidő.
    De sajnos erre a kérdésemre a mai napig nem válaszolt egyetlen egy fórumozó sem. Bár az is lehet, hogy sokuknak, sokatoknak nincs ilyen telefonja, csak érdeklődik mint én.

    hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

Új hozzászólás Aktív témák