Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeone

    csendes tag

    válasz bentsze88888 #248 üzenetére

    Áááálllaaaat! :D
    Egyetlen dolog van ami zavar, a billentyűzet, sokkal jobb lett volna ha meghagyják a prototípus különálló gombjat, ill. kicsit zavaró hogy a főmenü nem a középső gombra hanem a bal szélsőre jön be, de ezek megszokhatóak.

    Minden más szempontból nagyon jó, gyors és jól kezelhető. A tapipad nagyszerűen bevált, tudom hogy sokan panaszkodnak rá, de x év laptopos rutinnal nekem azonnal készségszinten ment a kezelése, a joy iránygombjait gyakorlatilag nem is használom. Emiatt az élettartam is nő szerintem, mivel mozgó alkatrész nélkül kezelhető a menü nagyrésze. Plusz pont, hogy ha listát görgetek a tapipaddal, akkor a görgetésnek mintha "lendülete" lenne ha jól mozdul az ujj, így a görgetés olyan iphone feelinges.

    Méretre és súlyra kicsit nagyobb/több mint számítottam, de egyáltalán nem vészes, legalább minőségi érzetet ad amikor a kezembe veszem.

    Fagyás ilyesmi nem volt, de a böngésző egy konkurens weblap főoldalán eldobja magát néha. Más oldalak hibátlanul mennek.

    A gsmdepo-ban vettem, olcsó is volt és korrektek is voltak nagyon. Kicsit később kaptam meg mint számítottam, mert ők is a vámra vártak, de plusz 4-5 napot megért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák