Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marloksolt

    csendes tag

    válasz Ghostface #16157 üzenetére

    én eddig 3 félével próbálkoztam.
    IGO:
    ezzel nekem nem volt semmi olyan problémám ami miatt ne lehetne használni. igaz h néha kilépked, de nekem mindig csak betöltés közben csinált ilyet, navigálás közben mindig stabil volt. ami miatt lecseréltem az az, hogy nagyon fapados. szinte semmit nem tudtam beállítani rajta, tényleg csak és kizárólag navigálásra való.
    SYGIC:
    ezt nem sokat használtam. nekem nagyon bonyolultnak, és átláthatatlannak tűnt a menüje, és a térkép meg olyan volt mintha rajzfilmet néznék. tudom h nem döntő érv, de nekem túl dedósnak nézett ki ezért lecseréltem
    COPILOT:
    most ezt használom. elsőre kicsit érthetetlen sokszor, de nagyon jól személyre szabható. itt végre én tudtam beállítani, h a hátralevő kilómétereket, a sebességet, az időt vagy mit akarok még a kijelzőn látni. hátránya, hogy néha megzavarodik. valószínűleg a térkép a hibás, mert ugyan azokon a helyeken. mentem egy 200 kilóméteres utat, és jelezte h a következő kanyar 22 km múlva. aztán egyszercsak ordít, h 500 méter múlva forduljak balra, egy útszéli félreálló/pihenő irányába. továbbmentem és 1 perc múlva már megint jó volt. 1 hét múlva megint arra mentem, és ugyan ott ugyan ezt eljátszotta. 2009.09 es térképet használok hozzá.

    én személy szerint a COPILOT ot szeretem és használom, de egyikkel sem volt olyan probléma ami miatt ne lehetne használni.

  • Kakumix

    senior tag

    válasz Ghostface #16157 üzenetére

    iGo-t használok, múlt héten lementem az Adriára és semmi gondom nem volt vele, fogadott közben sms-t, hívást és átmentem pár alagúton is, mindig volt vétel és mindig időben szólt.
    Sigic-et pár napig próbáltam, de az útvonal amit tervezett az otthonom és a munkahelyem közt teljesen hülye volt, gyakran hosszabb utat tervezett mint az iGo és gyakran késett a hangutasítás és a kijelzés is. Ez kb. két nap eredménye, utána inkább visszatértem az iGo-hoz.

    Legyen szép napod!

Új hozzászólás Aktív témák