Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rep3at

    őstag

    válasz bepe79 #46 üzenetére

    A telefont két hónapja használom, meg vagyok vele elégedve. Észrevétel a tesztről: A három (széles, dinamikus, surround) hangzáskép csak a fülhallgatóra van hatással, ha nem erről hallgatjuk, akkor a Normál állásban van (ilyenkor a fenti hangzásképek ikonja szürke). Továbbá a telefonhoz nem alaptartozék az USB-kábel. A telefont a Trekbuddy GPS programmal használom, főleg kerékpáros kilométeróraként használható ezzel a programmal (3D-nézet támogatás nem lévén). A telefont eBook olvasásra is használom (Mobipocket Reader). Könyvolvasás közben problémát jelent a telefon szűk határok között levő látószöge (mivel általában fekete háttér előtt okker betűkkel olvasok) és (csupán) öt fokozatban állítható fényereje (Erre később megtaláltam a megoldást, az írás végén leírom). Nem volt problémám eddig a hívások hangminőségével és az általam hívott emberek sem panaszkodtak (Egy esetben volt csak rossz a hangminőség hívás közben: Mikor egy Nokia 5140-et használó telefontulajdonossal beszéltem). A telefon hangereje hangszórón, zenehallgatás közben megfelelő, minősége úgyszintén (Bár például egy Sony Ericsson Xperia X8-al nem veszi fel a versenyt mélyhangokban). A kamerát főleg Panoráma készítésére használom (bár az így készített képek mérete kicsi). A telefony anyagai nagyon rendben vannak, a led fénye valóban meglepően erős. A kijelzőn gyárilag egy igen jó minőségű fólia van pontosan felragasztva, ennek még semmi baja. A GPS relatíve elég gyorsan talál jelet és ezt stabilan tartja. Na a megoldás: Készenlétbe kell tenni a telefont (a főképernyőre ugrani) és beütni a *#7092463*# parancsot ez után megjelenik a gyári menü (Ebben olyan beállításokat lehet finom hangolni, mint például a telefon hangzásképeinek aprólékos módosítása - újat létrehozni nem lehet, csak a gyáriakat módosítani - ,a JAVA programok szünetetési módjának megváltoztatása (Elrejtés, Szünet, Elrejtés+Szünet - alapértelmezésként Szünet) a háttérvilágitás fényerejének 31 szintű módosítása (ebbe a menübe az alábbi gombkombinációval lehet eljutni: 3-7-2-3. Itt kell beütni az egy és harmincegy közötti számot - a harmincegy a legsötétebb - majd megnyomni az Ok-ot. Sajnos ez az opció a telefon kikapcsolásával visszaáll a gyári öt lépés közül beállított szintre).

    Forward thinking. كرر

Új hozzászólás Aktív témák