Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zezoka

    őstag

    válasz SharpSA #1033 üzenetére

    Én Gmail appot használom a telefonon, ott van a saját gmail-es, ami a szlektivitást hozza (Elsődleges, Közösségi, Promóciók), tök jól szelktálja, nem is kell foglalkozzak semmivel, csak az elsődlegessel. Gmail appba van beállítva még a céges is, ami csak egy sima Exchange szerveres email cím (ez nem is egy nagy szám, csak azért van ide beállítva, h egy progi kezelje a mailjeimet.

    A Gmail szelktivitásáról nem akarok lemondani, mert a Samu email ömlesztve mutatja azokat is, amik nem érdekelnek (Amik gmail esetén a Közösségi, v Promóciók fül alatt vannak, és nem is nézem, csak néha csoportosan olvasottá teszem, idővel meg törlődnek). És akkor az archiválás/törlés kérdésről nem is beszélve.

    (#1036) Vekkerúr:
    Oké, de ha mindenféle app van a telóhoz, akkor gmail miért nincs? Mikor defaultból Samuhoz "illik" párosítani, ami meg droidos..., de a telók nagy része is droidos, és az emberek nagy részének meg van gmail címe. Na mindegy, értesítésben megjön így is az órára.

    Fizetésnél oké, egyértelmű h progi is kell az órára. Én az ébresztést nem tartom akkora gondnak, sőt örülök, h van ennyi biztonság (Főleg, h terminálon sem kér PIN-t 5000 felett sem). Ujjlenyomattal élesztek (szinte zsebből kivétel közben), aztán rakom. Nekem nincs gondom vele.

    Amúgy azt tudtátok, h Paypass kártyával (nem telóval) is "csak" 15x lehet Paypass fizetni? 16.-szor akkor is kérni fogja a pin kódot, ha 5000 alatt vagy? Múltkor tudtam meg a bankban mondta a bankos csaj. H ne lehessen 5000-ként lenullázni. Bár addigra 75rongyot legrosszabb esetben már bukik az ember.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák