Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz demyen #35 üzenetére

    Mi plusz kéne még ahhoz, hogy ne kapjon fikatengert?

    (#36) FireFox1996
    Butaság ahhoz a (valóban) foshoz hasonlítani. ARMv7-es vállalható teljesítményű SoC került ebbe, az meg egy olyan SoC-kal rendelkezik, ami már akkor is nagyon elavult volt, amikor kijött az a telefon. Pluszban ott van még a nagyon kevés RAM is, ebben azért a 768 nem olyan kevés. Ez azért sokat számít.

    ..."ha bevállalja az ember a rizikót, hogy nem samsung/htc/sony..."
    Itt a lényeg. Hasonlóan neves gyártóktól nem kapsz jobb áron ilyen képességű kétkártyás okostelefont. Nem is tudom így most hirtelen, hogy az Xperia tipo dualon kívül milyen modellek vannak, ha leszámítjuk azt a pár kőbuta Asha cuccot majd' 30-ért. Ahhoz képest ez megint nem olyan rossz ajánlat. Továbbra sem ez az évszázad ajánlata, de közel sem annyira szar, mint amennyire itt fikázza mindenki. Persze mostanában divat fikázni a Samsungot.

    (#41) tzsolesz
    Ebben az árkategóriában a többiek se jeleskednek sajnos. :( Nem tudom, hogy mondjuk egy régi, 2-3 megapixeles AF-es modul, Xenonnal mennyire dobná meg a gyártási költségeket, gyanítom semennyire, vagy elhanyagolhatóan, de sajnos a belépő szinten ilyen szándékosan lebutított szarokat tesznek csak be, mint kamerát. (Gondoltam itt az előbb olyanokra, mint a régi SE modellekben például.)

Új hozzászólás Aktív témák