Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz blagolf #16 üzenetére

    Nem robbant fel semmi.

    Azzal, hogy szétesik a telefon, jobban el tud oszlani az esésből származó energia, az s7 akkor lenne tökéletes, ha leszedhető lenne a hátlapja. Én is mosogatom, s5-öt is mosogatjuk, nincs baja, leszedhető a hátlapja.

    Egy-két napnál nehezen bírnak többet a telefon, ha csak hívásra, kisebb netezésekre használod, akkor tud hármat-négyet. Ez a normális manapság, egyáltalán nem veszélyes. Power Bank. Én sokat túrázom, s7-tel a zsebben, trackelést, fotózást, néha tájékozódást (locus map-pal) simán bírja. Most a Vérkörön (77km-es gyalogtúra) fényképekkel, navival, track-kel, zenehallgatással 40%-ra merült mindenféle plusz nélkül, tehát az egy napot így is hozza, ez a telefon tudja ugyanezt.

  • #33253120

    törölt tag

    válasz blagolf #16 üzenetére

    Van egy jó pár éves S5 Minim.
    Esett sokat, volt egyszer szervizben, (kijelző újra ragasztás is volt) de ennyi év után is csináltunk vele akvarisztikás fórumtársnak selfibotos víz alatti videót. Meg ugyanezt egy S7-el is... Ő jobban félt a telefonomat vízbe rakni mint én.
    Ma reggel esett az eső, és nekem meg magas nyomású mosóval kellett két alu állvány alkatrészeit lemosni az esti melóhoz. Felvettem az esőköpenyem, a zsebébe a fenti két telefon, pár perc után kiderült, hogy ez így kényelmetlen, a pisztoly beleütődik, zavar a mozgásban.
    Kiraktam a satupadra, folytattam a mosást, kisebbik vezérem meg majdnem szívrohamot kapott az esőben elázott telefonoktól.
    Nem érdekel. Az egyik IP67, a másik IP68. Bírnia kell, és bírja.

    PH táborban is szokott fürdeni a telefon... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák