Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nono7

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is vásárolnék egy ilyen 46mm-es Watch-ot a kérdésem az lenne, valaki rendelt már iPonból 1 év gyári garanciával? Merjem megvenni? Nekem elég az 1 év gari csak a kérdés az hogy én elvihetem samsung szervizbe? vagy ezt elküldik külföldre? 🤔

    Köszi aki válaszol! Pacsi! :)

  • nono7

    csendes tag

    Sziasztok!
    Vettem én is egy bluetooth-os 46mm Watchtot,hamar beleszeretem! Pár tapasztalatot megosztanék: :)
    A csuklóm 17,5cm körbe mérve, érdekes hogy a media markba felpróbáltam, igaz ott egy kis biztonsági riasztó vagy mi- ami rajta volt az órán az zavart egy picit, így a csuklómra nézve elbizonytalankodtam egy picit hogy "hülyén néz ki" ez az okos óra rajtam ,de az akku ideje miatt is a 46mm választottam volna úgyis.
    Tegnap volt a nagy próba, bringával elmentem 65km-ert tekerni, volt egy rész/szakasz ahol kimaradt a GPS, na most azt nem tudom hogy én nyomtam meg véletlenül (megállítottam véletlen? :F ) amúgy auto pause-n van beállítva, lehet ez volt a probléma... más tapasztalt ilyet?
    Hét óra tekerés (zene és telefonbeszélgetés nem volt) után 100% ról 55%-ra csökkent az akku- végig GPS + nagy pontosság beállítva a saját programjával (samu healt) + beállítottam hogy a Stravara is szinkrnizáljon ha végeztem (Én szeretem a stravat) az auto pause egy picit zavart hogy mindig rezget ha megáltam vagy ha elindultam...ezt ki lehet kapcsolni vajon?
    Összességben elégedett vagyok, nem bántam meg hogy vettem egy ilyen órát, sőt másnak is ajánlom, csak az elején jól be kell állítani mindent, mert alapból sok felesleges dolgot csinál akár sport közben... :)
    [link]
    Szép napot!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák