Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    válasz Shader #4337 üzenetére

    Akkor csak türelmesnek kellett volna lennem és még mindig tudnám használni az S.Pay-t.
    De szerintem a Tkomnak ehhez semmi köze, mivel nekem már szombat délelőtt helyre állt a távoli elérés miután visszaállítottam az órát a frissítés után. Ha Tkomos lett volna akkor nekem is csak ma kezdett volna működni. A fizetés távoli elérés nélkül is tökéletesen működött, csak olyankor a vásárlás akkor jelent meg az alkalmazásban ha újra kapcsolódott.
    Nem értem én ezeket a fizető alkalmazásokat gyártókat. Miért nem lehet mindenhol engedélyezni pl: G.Pay, vagy az S.Pay-t ahol elég fejlett a bankrendszer. Az A.Pay engedélyezése is csak akkor működött amikor megegyezett az OTP-vel. Minek ehhez megegyezni? Majd aki használni akarja talál rá megoldást. Lásd Curve vagy Revolut. Tudtommal sem a G.Pay sem az S.Pay nem akadályozza Magyarországon a használatát. A G.Pay-nek még magyar supportja is van. Amikor telepítettem a telefonra azonnal megjelent az áruházban regisztrált kártyám az alkalmazásban, és ez a Curve kártya volt. Érintéses fizetésre nem használhatom mert a Curve megtagadta, mert hivatalosan itt nincs engedélyezve. Kis hazánkban óriási probléma a sok készpénz, akkor miért nem lehet engedélyezni ezeket banki egyesség nélkül. Nálunk minden bank fejlesztgeti a saját kis kezdetleges alkalmazását, ahelyett, hogy használnák azokat amiket rendszeresen fejlesztenek és a fél világon lehet őket használni. Nekik ezek használata valamennyi pénzükbe kerülne, de nem kellene állandóan fejlesztgetni ami szerintem többe kerül nekik mintha ezeket engedélyeznék. Aki használni akarja letölti az áruházból, regisztrálja az ilyen olyan kártyáját, a banknak nem kerül semmibe, az user meg boldog.
    Én is csak az órám miatt igényeltem a Curve kártyát, hogy avval tudjak fizetni, mivel nekem a kártya használatából semmi előnyöm nem származik. Jelenleg is teljesen ingyenes a számlám minden szempontból. Egyedül az SMS-kért kell fizetnem. Így csak a kényelem meg az egyszerűség miatt kellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák