Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribarszki

    őstag

    Csatlakoztam ma egy 46-os Silver Classic-kal. Többször is próbálgattam a Watch 5 Pro-t, felvettem, hordtam, de nem tudtunk megbarátkozni. Nem az árkülönbözet, mert az annyira nem volt releváns, hanem a kinézete miatt. Olyan magas, bumszli.. nem szép. Pláne a 4-es Classic-ok mellett..
    Persze az sem mindegy, hogy a W5Pro 152 lekuponozva is a Samsung oldalán, a 4-es Classic pedig 62k. De aki nem akar fülhallgatót, ezt azt venni mellé, hogy megkapja a 30%-ot, plusz kuponozzon, akkor a MM néhány boltjában, helyben vásárolva 87.000Ft a 46-os ezüst Classic. Viszont 15.000Ft-ot visszakapsz ajándékkártyán. (Mondjuk pont sütőt kellett venni anyósomnak, így azonnal el s költöttük) Szóval néhány MM-ban is 63k-ért így megkapható az óra, 2év garival.
    Mérlgeletem, hogy ér-e 100.000Ft-ot a titán ház, zafír üveg, és bumszlibb, esetlenebb kivitel. De egyelőre nem. Max ha nagyon nem jön be, szinte bukta nélkül el tudom adni.

    Ha valaki újonnan keres ilyen órát, akkor 62k-ra hozhat le a Samsung oldalán, és 63k-re néhány MM áruházban. :K

Új hozzászólás Aktív témák