Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tt_to

    tag

    válasz bcl #2336 üzenetére

    Köszönöm a gyors válaszodat, és hogy vetted a fáradtságot, de sajnos sok mindenben nem értek veled egyet. :R
    Értem én hogy 3 éves az óra, és(?) nfc már régi technológia ez az egyik, a másik hogy ha nem tud nfc-t minek van benne? - ha a mi régiónkban nem működik az nfc-s fizetés, akkor nemes egyszerűséggel amikor az órán beállítod a régiót, akkor az nfc lehetőséget ki kellene venni az sw-ből, ez fejlesztői munkában nem egy nagy móka. Valamint 3 éve is használtak már nfc-s fizetési technológiát az órákban, miért lenne ez nagy elvárás egy piacvezető cégtől mint a samsung, hogy ha már beleteszi az órába a hardvert meg a szoftvert, akkor esetleg működjön is? Nagyon akarták volna akkor a tizen-be is bele lehetett volna tenni a Gpay apk-t kerülőúton egy frissítéssel akár, de nem akarták mert minek majd a következő verziókban benne lesz, vegyétek csak meg az újat, hadd legyen még több szemét a földön feleslegesen.
    Ez az egész nfc mizéria nekem olyan, mintha egy autóba beleteszik a rádiós előlapot, de a meghajtót már nem teszik mögé, amikor meg ezt valaki szóvá teszi, hogy hát a rádió nem azért van az autóban hogy esetleg működjön, akkor még a user van hülyének nézve hogy mit képzel akkor hová lesz a parasztvakítás?!... mint a szockó rendszerben volt anno... erre írtam a 2023-at, hogy talán nem visszafejlődni kellene.
    Ha már egy 5-ös tulajdonosa vagy akkor azt meg tudod erősíteni hogy abban rendben működik a fizetés Gpay-el, mondjuk ha van mögé egy revolut téve? Én ezt a funkciót (is) szeretném használni, másnak nyilván lehet ez nem prioritás, de hát nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az igénye. ;)

Új hozzászólás Aktív témák