Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz erdoke #22 üzenetére

    Az Apple nyilvánvaló előnye a méret és a szoftveres felszereltség. Ettől függetlenül sokan megveszik majd ezt is csak az android logó miatt... pedig lesz/van jobb, nagyobb és olcsóbb is. Ez tény. Én csak annak kapcsán írtam, hogy bukni biztosan nem fog és ezt ilyen véleményekre alapozom. :)

    Én leginkább egy Tegrát vásárolnék egy noname cégtől, sok memóriával. Ezek nincs túlértékelve legalább - eddig.

    ezzel a Flash dologgal mindig lehet majd az Apple-t cseszegetni... mint az MS-t a stylus miatt. Mindig előveszik ezeket úgyis, akár értelmes indok, akár nem. :D

    [ Szerkesztve ]

  • AS

    félisten

    válasz erdoke #39 üzenetére

    Ez nem így van:

    Érdemes megnézni:
    Samsung Galaxy P1000 Tab over Apple iPad

    * Lighter and smaller, easier on the pocket
    * Telephony (including 3G video calls)
    * 3.2 MP camera with D1 video recording @ 30 fps and LED flash
    * Android OS v2.2 Froyo
    * Proper multitasking (though the iPad is getting that too in couple of months)
    * microSD card slot for memory expansion
    * Uses regular size SIM card
    * 16:9 widescreen display
    * Adobe Flash player 10.1
    * Bluetooth 3.0

    Apple iPad over Samsung P1000 Galaxy Tab

    * Larger screen
    * Better viewing angles of the display
    * Metal body
    * iOS 3.1.3 with more than 25 000 apps written for it
    * Larger internal storage (iPad 64GB)
    * Longer battery life

    Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

  • Gengi

    senior tag

    válasz erdoke #44 üzenetére

    A fényképező az valóban nagy titok ,hogy mi töknek van rajta. Én még jó pár dolgot kidobnék egy Tab Lite név alá.

    Ha a két készüléket egymás mellé raknák és azt mondanák elvihetem valamelyiket. Az Ipad-et választanám. Nem ismerve a specifikációkat meg semmit.
    Ha mellérakják ,hogy melyik mit tud. Már a Galaxy tab-ot.
    Ha kiírnák az árát még mindíg talán a Galaxy Tab ( ha nem volna meg a Galaxysom). Az öltönyöm zsebében nekem elfér :S. Még az egyetemi években az Aufom belső zsebében ( A4 -esnél nagyobb méret) simán :).
    Ha kiírnák az árát és azt ,hogy milyen a support. Gondolkodnék majd az Ipad. Lehet ,hogy a jövőben lesznek rá jó cuccok ,de a most az most van.

    Nem is régen volt egy kép valahol ,hogy Madcon Ipadról halgat zenét a nyílt utcán :D... Furán nézett ki.

    Viszont mivel én nem is tervezem egy ilyen beszerzését. Így nekem aztán 8 ,hogy ezt hogy mennyiért miként árulják Bár a fórumozók nagy része se csak spekulálni jó és sopánkodni ,hogy milyen drága . Amit sosem fogok megérteni ,hogyha megjelenik egy készülék tök mind1 az árkategória. Megjelenik elhordja mindennek ,holott egyértelmű ,hogy az igényei teljesen mások és más elvárásokkal nézi az adott eszközt. Amihez igazítja erősen a véleményét. Pedig annyira egyértelmű és ő maga is tudja ,hogy nem ő a célközönség ,csak juszt is nyomja a dumát és keresi az "észérveket" ,hogy neki miért nem megfelelő...

    [ Szerkesztve ]

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

  • #16820480

    törölt tag

    válasz erdoke #44 üzenetére

    a méret valóban nem előny vagy hátrány, az a jó, ha van választék, és mindenki eldönti melyik tetszik
    a 3G megoldható persze ipad-re is, csak akkor már erősen közelít az ára a tab-hoz. van értelme akkor is, ha nem telefonként használod, mert ugye ott a mobilnet (ez amúgy is kritérium az androidhoz, és a markethez), illetve ha headsettel tolod, akkor simán lehet telefonálni is akár, illetve voip-ra is jó (persze ezekre a telefon is, de mondjuk el tudom képzelni, hogy valaki nem egy SGS mellé vesz ilyet, hanem mondjuk valami divatmobil mellé).
    amúgy meg a google hangfelismerőjével egész korrektül tudod elvileg irányítani a gépet, még akkor is, ha az a táskádban van (nem próbáltam, de gondolom működnie kellene). ez például egy előnye az android 2.2-nek, mert abban tették elérhetővé ezt a funkciót.
    multitask azért jól tud jönni. mondjuk szerintem az lenn a jó, ha lehetne választani a programokban, hogy kilépsz, vagy csak háttérbe teszed (van ahol lehet androidon), de a rendszer is tudná magának szabályozni az erőforrásokat.
    a fényképező például az olyanok miatt lehet izgi, mint a layar, illetve majd esetleg az ilyen VR játékokhoz. persze ezt nem feltétlenül D1 videófelvétellel kell reklámozni, de az sem baj, ha olyat tud. mondjuk ezen a kijelzőn már kicsit olyan érzés leet videózni, mint az avatár forgatásán a virtuális kamerákat kezelni :)
    a bt3-nak meg úgy tudom nem a sebessége új, hanem a fogyasztása,

Új hozzászólás Aktív témák