Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Linem #159 üzenetére

    Igen, erre a méretre bőven elég a fHD, csak van egy szakajtónyi 4k anyagom, és nem akarom őket külön konvertálgatni tableten nézéshez. De úgy ahogy mondod, ami ezt lejátssza egyelőre méregdrága, sajna úgy nézem, hogy a következő ~2évre is a méregdrága felsőkategória (Tab S4) prioritása marad. RAM téren mondjuk az a baj, hogy már most megfigyeltem, h a chrome újratöltöget tabokat, de egyelőre nem idegesítő. Korántsem olyan durva, mint amit a tartalékteló sgs2-m művel az 1 gigájával.

    Ha jól tudom, a RAM-kezelés firmware-kérdése is, és ebben a samu nem rossz - (többek között) ezért se hajtottam rá vmelyik 3-4GB-os hüjevejre.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Linem #161 üzenetére

    A memóriát majd +nézem, de sztem a soc kell neki de nagyon. Pc-n se esznek giga fölött a lejátszók.

    Hang: sztem izzítok najd egy bluetooth hangszórót, a hangminőségtől se ájultam el...

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Linem #169 üzenetére

    Az a 80ezer jó lesz 40 körül is nagykeráron (én nemrég 200EUR bruttóért vettem egy 32gb-os lte-s modellt). Jön az utód, söpörni kell a raktárkészletet!

    #168: hmm, factory reset+szoftverfrissítés:F?

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Jabby

    őstag

    válasz Linem #173 üzenetére

    Köszi a választ, a 2GB RAM miatt tettem fel a kérdést, amit én is nagyon keveslek.

  • tybsen

    addikt

    válasz Linem #175 üzenetére

    Én is azt gondolom hogy bőven elég átlag felhasználásra 2 GB, nekem tavaly óta van meg és imádom. Épp most veszünk még egyet a családban, az is átfutott a fejemen hogy inkább én veszek magamnak egy újabb verziót (T590, 3GB, S450, 329€ illetve a T595 LTE 379€) és a sajátomat odaadom apumnak de egyrészt tényleg nagyon elégedett vagyok ezzel másrészt iszonyat jó áron van szerintem (T580 180€, T585 LTE 199€). Esetleg arra gondoltam hogy inkább magamnak veszek egy T585 LTE modellt mert néha jól jönne. Persze az újabb modell mellett szól a támogatottsag de nem tudom hogy azért ez mennyire éri meg az a különbséget mert annyival szerintem nem nyújt többet Inkább csak egy frissebb modell. Persze jobb helyen vannak meg több hangszóró meg több RAM meg újdonság :)

    Tény hogy napi szinten siman vannak akadozások vagy lassú betöltések, de mindegyikkel együtt lehet élni szerintem főleg ennyi pénzért. Ráadásul előbb-utóbb szerintem minden androidos cucc akadozni kezd. ez nem ilyen saját magam meggyőzése típusú szöveg hanem annak idején amikor vettem tényleg körbenéztem eléggé és nem nagyon változik érdemben a kínálat, főleg jó ár-értékű tabletek terén. Amire használom a szokásos dolgok YouTube böngészés néhány alkalmazás azokra nagyon megfelelő és tényleg elgondolkodtam hogy most, hogy kellene vennünk egy ugyanilyen
    apumnak mert megtetszett neki, inkább megveszem az újabb modellt, de egyszerűen szerintem nem éri meg az árkülönbség (180€ vs 329 € vagy az LTE 200€ vs 379€), mert ez is jól működik. Gondolkodtam azon is hogy veszek egy ipadet de videók nézéséhez sokkal jobb ez a formátum illetve nekem nagyon tetszik maga a forma is és akármennyire gördülékenyebb az iOS és telefonban jelenleg azt használom qzért valahogy jobban szeretem az Androidot még ha akadozik is. :)

    [ Szerkesztve ]

  • punky10

    addikt

    válasz Linem #191 üzenetére

    Én 42 ezerért kaptam az LTE verziót,lassan egy éve.Akkoriban nem találtam olyat,ami jobban megfelelt volna kb 50-60 ezres kategóriában.

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

  • tybsen

    addikt

    válasz Linem #191 üzenetére

    Igazából én tényleg nagyon elégedett vagyok vele persze tudom a hibáit amiket korábban már írtam is leginkább hogy akadozik meg kell hozzá egy kis türelem tényleg de ez korábban sem volt másképp és ahogy ismerem az összes androidos ugyanilyen vagy ilyen lesz előbb-utóbb.

    Én 70 %-ban YouTube videók nézésére használom otthon reggel kávézás közben vagy edzés közben Videók nézésére , rárakom a futógépre ilyesmi. Vagy evés közben vagy konyhában ha próbálkozok valamit főzni amit ritkán szoktam persze vagy evés közben vagy konyhában ha próbálkozok valamit főzni amit ritkán szoktam persze :DDD Persze böngészni is használom illetve van néhány alkalmazás amit szintén rendszeresen használok de semmi különös illetve játszani csak nagyon ritkán.

    Én tavaly vettem és szempont volt a képernyő arány és a FullHD felbontás és a jó akksi. Én a wifis verziót vettem 140€ ért, Illetve akkor akciósan volt 200€-ért LTE verzió amit megvettem de visszaküldtem bontatlanul hogy mégsem kell, elég a wifi.

    Annak idején nem találtam értelmesebb alternatívát. Nekem nagyon tetszik az álló képernyő mármint hogy úgy van berendezve alapvetően hogy nem fektetve hanem állva használja az ember illetve nagyon szeretem hogy ilyen vékony és jó az anyagminősége. A Fényerő is megfelelő mielőtt ezt megvettem kipróbáltam még egy jobb felbontású tabletet is de annak sárgásabb volt a kijelzője és nem tetszett pedig az papíron jobb volt ( nem emlékszem a típusra esetleg meg tudom nézni a rendeléseknél).

    Ipad-on gondolkodtam ami kb 300€ volt, egyrészt a kevés memória másrészt a bővíthetőség hiánya de alapvetően maga a rendszer és legfőképpen a képernyőarány ellene szólt. Na meg persze a 2x ár.

    Van két nagyon jó tokom hozzá a gyári Samsung mágneses tok ami nagyon jól néz ki és praktikus ez is eléggé egyedivé teszi szerintem illetve van még egy poetic vastag szilikon ami nagyon jó minőségű és a hangszórónál úgy van kialakítva hogy felerősítse a hangot és előre irányítsa ( ugye elég hülye helyen vannak alapvetően a hangszórók).

    szóval összességében ezek miatt én nagyon szeretem és nem tudom hogy milyen alternatíva lehetne. azért is vettem megint egy ugyanilyet mert ezekkel az igényekkel/elvárásokkal ez megfelelő. Esetleg Kindle fire hd10 van 149€, de az azért nem hasonlítható szerintem lesz egy teljes értékű androidos tablettel.

    Vagy szerinted most jelenleg ilyen áron mi az ami jobban megérné?

  • punky10

    addikt

    válasz Linem #191 üzenetére

    Abban egyébként igazad van,hogy amennyit idehaza elkérnek érte(majdnem 100 ezer)annyit nem ér.De így hogy az amúgy is megkötött mobilinternet mellé 42 ezerért ideadták(22 hónapos kamatmentes hitelre...)inkább dzt választottam,mint egy kínait.Az is van itthon,nincs semmi bajom az inteles,Win+androidos táblákkal,de akkumulátorban meg sem közelítik ezt.Sőt a MeciaPadok sincsennek akkuidőben sehol ehez képest.
    Volt az is...

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

  • motown5l

    senior tag

    válasz Linem #169 üzenetére

    LTE verziót adtak ajándékba. És 1 éves Netflix elofizetest. UK-ba

Új hozzászólás Aktív témák