Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz MrBazsi #996 üzenetére

    Elég jó, nekem most van egy sor halott pixelem, de kijönnek és gariban javítják.

    A kijelző fényereje nagyon jó, napon is olvasható. Aksiidő használatfüggő, óra kijelzőt bármivel kibír, akár navigálással is, de mondjuk hd filmet nézve szobában 20%-os fényerőn (ami egy fényes szobában is bőven sok), 10 óra felett van a kijelzőhasználat. A fényerőtől nagyban függ az aksiidő. Nekem bőven megfelel.
    Gps rögtön talál jelet, nem meríti túlságosan, jól bírja a navigálást.
    Melegedni nem szokott, mondjuk én gyári tokkal használom, ezért nem érzem. GTA san andreas alatt egy kicsit langyosodik az egyik oldalon, de tokban ezt se érzem.

    A 8 colosok között ennek a legnagyobb a kijelzőterülete az ipad mini után. Az 4:3as, ez meg 8:5ös (16:10) képarányú. Az átlag a 16:9es.

    [ Szerkesztve ]

  • Zototh64

    őstag

    válasz MrBazsi #996 üzenetére

    Valamikor talán már írtam, én munkára használom főként.
    Egész nap: AnyConnect, adat forgalom, gps (Sygic, vagy a Google Térkép), Dropbox, xlsx, emailok (3 email címmel), Chrome és Böngésző (céges oldalak), Skype, szinkronizálás folyamatos.
    Időnként TVGO, HBOGO, Facebook, G+, Index,
    Nem melegszik, reggeltől estig kibírja, képernyö 4-5 órát megy a fentiek mellett.
    Csak este zárok be mindent, amikor haza értem, egyébként a Home gombbal váltogatok az App-ok között, tehát minden fut a háttérben, egész nap.
    Nagyjából ennyi :-)

    Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

Új hozzászólás Aktív témák