Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pusihusi

    addikt

    válasz Ceko #298 üzenetére

    [link] "1 GHz-es ketmagos processzor, Bluetooth 3.0, 3,5 mm audio csatlakozás, USB 2.0 csatlakozás, _"HDMI csatlakozó," DLNA, külső hangszórók és mikrofon a videochathez, Google alkalmazások: Gmail, Google Maps, Google Talk, YouTube"

    Üdv. Feri!!

  • vasgyuszi

    csendes tag

    válasz Ceko #298 üzenetére

    Háppedig tegnap pont sztrímeltem a tévére, teljesen véletlenül.
    A gyári videólejátszóprogramot használva észre vettem a jobb felso sarokban eg yszámomra új ikont. Lejátszás közben ráböktem, ekkor lemerevedett a videókép, és pár másodperc múlva ordított a fima a nagyszobából, hogy mit csináltam az Oszkár oázisával, mert valami félmeztelen izmos bácsit lát a tévén (nem, nem homop_rnó, csak kettlebell oktatóvideó). Szóval a DLNA sztrímelés flottul megy, noha a konkurencia tévéje volt (LG).

    Este meg a remote desktop alkalmazásokkal szívtam, mire találtam olyat, ami Badára is van, hogy a lokális wifin keresztül látom a pécét, hótt egyszeru beállítással. Badár a SimX-tól az rDesktop volt ilyen, és szerencsére ma reggel már ment ugyanez a Android alatt is. A szerverprogram ugyanaz maradt (nincsen default RDP-m mert csak XP Home fut).

    Viszont a bluetooth kapcsolat pikk-pakk ment a pécé és a tab között. Volt a fiókomban egy bluetooth stick, még a Microsoft valamilyen egerérol maradt meg (az egeret szó szerint szétvertem, mert olyan szarul muködött 2 év után). Ezt a pécére csatlkoztatva és a tabbal párosítva könnynedén tudtam pár programot másolni a tabra (a sebesség meg olyan, amilyen... de muködött).

Új hozzászólás Aktív témák