Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • delbarta

    senior tag

    válasz antrahx #111 üzenetére

    Guglival ne is nagyon próbálkozz, semmit sem ér, inkább kérd meg egy ismerősöd aki tud angolul. A 104-es hozzászólásban van link, hogyan sikerült másnak akinek 4.0.4 volt rajta, de lackoka kollégának is sikerült.

    Függőségnek nincs köze a root-hoz, ha rootolod, attól még függő marad, én nem találkoztam még sehol olyannal, hogy függőt nem lehetett rootolni.

    Én kipróbáltam már az összes romot. Gyári 4.0.3, CM9 4.0.4, CM10 4.1.1. Mindegyik jól működik, nem tapasztaltam semmi hibát.

    Nekem személy szerint a gyári jobban bejön, jobban össze van rakva, egy nagy egészet alkot, a benne lévő gyári appok is szebbek és mintha jobban is működnének, mint a hasonlók a CM romokban. Egyetlen előnye nálam a CM romoknak, hogy az egyedi kernelekkel 150-1380 MHz között állítható a proci és a gpu is alapból 384Mhz-en jár. Nálam teljesen stabilan megy 1380-on. Ez a sebesség különbség azért érződik a gép használatában. Gyorsabb tőle, a komolyabb játékok is simábban mennek.

    Egyébként én tökéletesen elégedett lennék a gyári rommal, ha készülne hozzá egyedi kernel amiben hasonló értékekre lehetne húzni a procit. Bár lehet, hogy ehhez már nem, hamarosan itt a gyári 4.1.1, talán majd annál. Addig egyelőre CM9. Érzésre jobbnak tűnik mint a CM10. Bár az még csak most lépett át a kísérleti státuszból nightly-ba. Lesz az még sokkal jobb is.

    Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

Új hozzászólás Aktív témák