Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz Gery15 #817 üzenetére

    És akkor még egyszerűsítettem a dolgokat azzal hogy alaplap. Mert akár proci, akár memória, akár rajta egy nagyobb egység hal be, akkor is a komplett alaplapot cserélik, nem vacakolnak vele külön-külön...Szal ezért sem mindegy.

    [ Szerkesztve ]

  • sheep

    addikt

    válasz Gery15 #817 üzenetére

    Ezt a 'ne csodálkozz hogy használt telefonnal átvernek' hozzáállást kicsit erősnek érzem. Az hogy használtan veszel valamit még nem jelenti azt hogy törvényszerü hogy átverjenek. Ergo én csodálkoztam... Vagy te csak új telefonokat veszel mindig? Én szinte csak használtakat és garival. És most őszintén, ki az aki ha vesz egy eredeti samu garipapíros telefont ami az interneten is be van regisztrálva a mai napig (én regisztráltam be) akkor nem csodálkozik ha kiderül hogy átverték? Vagy minden egyes telefont le kéne ellenőrizni imei alapján a szervizben? De az sem életszerü hogy beregisztrálod a telefonodat és azon gondolkodsz hogy akkor most van-e rsjta tényleg gari, és elfutsz a legközelebbi samu szervizbe lekérdeztetni. De mondom, ha én tudok szerezni bármikor eredeti samu garipapírt akkor nyilván a gsm boltok is. Akkor egy ilyen telefont már simán megvennétek 20e-vel drágábban csak mert új, van hozzá papír és minden jónak tűnik?
    Hát én már nem, nekem a gari a lényeg és nem a gyári gari. Egyébként amikor eladtam a sgs2-t (én már gari nélkül) másnap meg is hirdették itt az aprón egy huszassal drágábban, gyári garival. Fura nem?
    Szóval egy a lényeg, jó dolog a gyári gari de csak akkor ha le tudod ellenőriztetni imei alapján a garit mielőtt megveszed. Vagy olyan helyről veszed ahol tudod hogy nem vernek át.

    [ Szerkesztve ]

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Új hozzászólás Aktív témák