Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz Frozzy #1561 üzenetére

    És mire alapozod, hogy nem járna jól vele?
    Lássuk a tényeket:

    1. Arc S egy több mint 1 éves telefon (még jó hogy van rá supoort...), az S Advance meg 4 hónapos, tehát nem értem mitől lejárt cucc, ahogy mondod.
    2. Advance-ban 768MB memória van, az Arc S-ben csak 512MB
    3. Advance-ben Mali400 gpu van, míg az Arc S-ben a lassabb Adreno205
    4. Advance majdnem minden tesztben csúnyán odaver az Arc S-nek.
    Quadrantban több mint 1000 ponttal, Antutu-ban 1500 ponttal, Linpack egyszálasban 1-2MF-el gyorsabb, többszálasban meg 25MF-el, Smartbench prodban 800 ponttal több, egyedül a Smartbench games ami méréshatáron belüli azonos.
    5. Arc S kevesebb memóriája komoly hátrány pl JB alatt (meg ICS), ahol maga a rendszer is jobban zabálja a memóriát
    6. Szubjektív, de az Advance sokkal elegánsabb, és szebb (barátnődnek tán ez is fontos).
    7. Arc S kamerája bár 8 megapixeles, a videót mégiscsak 720p-ben tud, mint az Advance, és a nagyobb megapixel nem eredményez jobb képminőséget. Nézd csak meg több oldalon a tesztképeket, és máris láthatod, hogy nagyon erősen jelen van a zajszűrés, sőt a kromatikus aberráció is, ami nekem eddig max 8-9-szer jelent meg, pedig a legutóbbi fotózáson kb 250 képet lőttem...
    8. Nyilván egy új telefon ez, ezért a custom romok még most készülődnek. Módosított stock rom már van, brazil programozók meg a MIUI-n dolgoznak állítólag.

    Jó választást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák