Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz torok6 #10011 üzenetére

    Francia romon + új frissítéssel ? :)

    Szerk.

    Hát kérem szépen alakul ez, csak így hirtelen : az akku jobbnak tűnik (kb. 1 óra nyomkodással kb. 20% -t merült) még hűvösebb mint eddig, eddig is csak langyosnak éreztem de most semmi, sebességre kb. azt tudja mint anno az 5.0.2, viszont sokkal gördülékenyebb, multitasking (még most sem az igazi) de kicsit azért jobb lett, RAM kezelés szerintem sokat javult eddig kb. 1.4GB/RAM fogyasztott a rendszer és szabad memória kb. 600-700MB volt, most ez úgy néz ki hogy 1 és 1.2GB között eszik a rendszer és kb. 1GB a szabad memória, alkalmazások mintha kevesebb memóriát fogyasztanának vagy nem tudom, nálam eddig a Facebook 160MB és a Messenger 98MB használt, most pedig a Facebook 93MB míg a Messenger 67MB, inteligens kezelő eddig átlagosan a RAM olyan 75-85% volt míg most kb.60-65% ! szóval valami történt, itt már érződik egy kis optimalizálás, azért a 230MB frissítés az nem kicsi szóval szerintem sok minden javítva lett, de ez a napokban úgy is kiderül ! :R

    Egyelőre ennyi ... full pozitív az egész, csak ajánlani tudom a Francia romot !

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák