Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz scorpio74 #382 üzenetére

    Azok a számok egy powerbanken gyakorlatilag sosem igazak.
    Számos paramétertől függően még nem gagyi/átverős terméknél is úgy a névleges kapacitás felét-harmadát tudják az ellenoldalon ténylegesen feltöltött kapacitásként produkálni.

    A 12/2 Ah persze nyilvánvaló átverés...

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • RegAti

    csendes tag

    válasz scorpio74 #382 üzenetére

    Szia,
    "Amúgy meg a zero lemonról még jót nem hallottam." Ezt mire értetted?
    Ha valahol olvastad, be tudnád linkelni?
    Csak azért, mert a Note4-hez március óta, az S3 Neo+ D-hoz mág tavaly november óta használom a termékeiket (azóta csak a telefon halt be... az akksi nem). Két kollégám (S4-hez, a másik pedig szintén Note4-hez) -al együtt teljes elégedettséggel ... vagy csak NAGY szerencsénk volt/van ???
    Én még nem hallottam rosszat róla, de lehet, csak rossz helyen kerestem...
    Az extened akksikkal vágom, hogy "vigyázzni kell"...
    Az S4, S4Mini D., S3N+ D.-hoz mind használtam... X-LONGER hátlapost, amivel pár miniméterrel vastagabb lett a teló, viszont tovább bírta... az első pár hónapban főleg, aztán nálam (valószínű az én igénybevételem miatt!) -az egyik kivételével- mind behalt pár héttel a gari (6hónap) lejárta után...
    Power Bankokról nem tudok nyilatkozni. Nem használtam soha, egyet se. Munka közben nekem használhatatlan, otthon, meg, ott a konnektor...!

    Bocs a sok off-ért de, hátha érdekel rajtam kívül mást is! Az S5-höz is van, ha vki bevállalja azt, h pár millivel vastagabb lesz...
    Bár -ahogy már korábban írtam- első körben inkább 1+ akksival próbálom ki.

    Ha az S6-ot választod, akkor csak Power Bank-al tudod használni (ha jól tudom, nem cserélhető az akkumulátora), vagy bevállalod (ha kell a plusz akksi-erő) az olyan tokot (amiben benne van a +akku), amit ráteszel, úgy, hogy be kell dugni alul -a töltő nyílásnál- mert úgye így tölti... A haveromnak 2 hét használat után bele is tört... a barátnője fogta meg a kezét, hogy ne vágja a falhoz, a telóval együtt... :Y

    Száguldunk és Félünk !!!

Új hozzászólás Aktív témák