Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RegAti

    csendes tag

    válasz scorpio74 #371 üzenetére

    Szia,
    Nem kötözködésként... de sztem nem tudod regisztrálni a samu-nál a hivatalos Samsung garanciáért.
    Én úgy tudom -de javítsatok ki, ha rosszul tudnám- hogy csak a Samsung Hun Zrt. által az országba, hivatalosan behozott készülékekre jár a HIVATALOS SAMSUNG garancia.
    Az oldalon, a készülékeim menü pontnál be tudod "vinni" de, ez semmilyen előnnyel nem jár...
    Nekem az öszes Samu készülékkel így volt. Kivéve a két, 2 kártyást ( S4 Mini duo's és a S3 Neo+ duo's-t), azokat nem engette regizni, csak a készülékeim közé tudtam beírni. Azt meg pont kennhettem a hajamra...
    Az akkuval teszek majd egy próbát... +1 akkuval. A 2 gyári akku 18-20 órát kell, h kibírjon "1 szuszra", töltés nélkül. A "privát" és a "céges" kártyán 1 és 1,5 óra beszélgetés/kártya (Tehát összesen2,5 fél óra hívás, ennél nem szokott kevesebb lenni, csak több!) + kb.2 óra Net + E-mailok, stb. Szóval, ha bírják, akkor jó... vmi tokkal. Ha nem bírják, akkor pedig, amit korábban be linkeltem "Brutál" extened akksi+tok kombó... Az védi is.
    A többi dologhoz, meg köszi az ötleteket!

    Száguldunk és Félünk !!!

Új hozzászólás Aktív témák