Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vick33

    tag

    válasz s4hu|SyD^ #5413 üzenetére

    Nagyon jó összefoglaló:-) Nekem az S4 még nem fagyott le két hét alatt, de még újra sem indítottam szépen nő az uptime:-) De munkatársam S3-ja amikor vette egy fél éve az elő nap amikor menőzött vele fagyott csonttá:-) Van ilyen azóta egyszer sem fagyott úgy le. Szerintem a samsung szégyenlős kicsit:-) Amúgy nekem meg a kezembe fagyott rommá egy iphone 5, csak nyomogattam ezt azt megnyitottam egy két oldalt safariban és úgy gondolta nem vagyok neki szimpatikus:-) Amúgy mindkét rendszernek megvannak az előnyei és hátrányai, az applenek előnye hogy nem fekszik le a szolgáltatóknak, és így mindenki kapja a frissítést azonnal. Míg itt az S4 és a laikus, aki megvette a T-nél egy frissítéssel le van maradva, úgyhogy a napokban jön a következő. Pedig az első szoftver igazán vacak volt... Ha pattog le a lakk vidd vissza hátha szerencséd van és elhiszik nem dobáltad:-)

    rolcsibácsi ez egy használati eszköz, nem egy szekta vagy egy feleség, hogy ne lehessen bármikor lecserélni egy másik cég termékére:-) Ezért is nem értem amikor valaki fanatikusként, gyűlöl egy oprendszert legyen szó bármelyikről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák