Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz DonToni #344 üzenetére

    Hát izé, messzire futottunk ki abból, hogy "én csak kérdezni szeretném".
    És valahol az is tanulságos, hogy a két kérdésed ellentmond egymásnak kissé, mert egyrészt azt sérelmezed, hogy miért jelezzük, hogy külön kell megvenni a ceruzát, másrészt pedig azt, hogy miért baj, hogy nem old fel a kijelző a ceruzás koppokra, miközben tényleg az van, hogy ha külön kell megvenni, akkor sokan majd olcsóbb ceruzát vesznek inkább és ott tök hasznos lenne, ha ez a duplakoppos funkció működne.
    Jelen állás szerint pedig egy Note20 FE még beeshet, de ősszel már korántsem biztos, hogy lesz Note, inkább a Foldokat tollasítják meg. Ez az összes mértékadó iparági forrás véleménye, megjegyzem nekem is ez, amit már rögtön az S21 bejelentése után publikált videóban elmondtam jóval azelőtt, hogy Ice Universe kirakta volna a Twitterre.
    Ugyanakkor a Samsung itt most pont jól mérte fel a dolgokat azzal, hogy a Note-ot a kukába dobják, idén tényleg csak S21+toll lett volna a Note, aminél nyilván egyszerűbb a legdrágább S21-hez tollat adni (mármint ha tényleg adnának), a Fold bazi nagy kijelzőjét pedig felkészíteni a tollra, meg hát abba a szendvicsbe talán még a zsanérba is bele lehet valahogyan ügyeskedni egy S-Pen-t úgy, hogy ne menjen az akkuidő rovására. Még azt a poént is el lehet sütni, hogy recés az S-Pen széle és amikor kihúzod, akkor kirántja magával a port belülről.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • mjani1172

    addikt

    válasz DonToni #344 üzenetére

    Ami számomra érdekes, hogy ez már többször felmerült és én biztosra vettem hogy irónia ( le is írtam, talán reggel ?).
    Hihetetlen, hogy mennyire nincs humorérzéke egyeseknek.(talán a fiatalabbakból inkább hiányzik).

Új hozzászólás Aktív témák