Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zordi

    tag

    válasz HRicky #790 üzenetére

    Nekem nagyon bejött a s21fe előtte hasznaltam s20s21s22, s20fe exynost snapi 5g es sima snapist. Térerő hivas stabilutas miatt maradtam az fe snapis szeriánal. A flip 3 is jó volt csak gyorsan merült meg valahogy nem éreztem az asszony se, abba is snapis van. Szerintem összehasonlításban gyorsasagban a mindenapokban nem érzel 10%-ot meg. Legtöbbet úgy is online használod, mivel a telefonok sokkal többet tzdnak mint a hálózat ezert az internet sebessége a mérvadó. Alkalmazas váltások stb, meg nem észrevehető, mondhatnam hogy gyorsabb de lehet placebo. A vekonyabb keret, nagyobb kijelző /test arány jobb premiumosabb érzetet kelt. Előlapi kamerárol nem tudok nyilatkozni amire hasznalom néha mindketrő tökéletes . A ház meg sokkal jobban sikerült, a 20fe hátlapján a kamera sziget nekem gagyi érzést keltett, főleg miutan meg jelent az s21 széria. Összeségében szerintem mindegy melyiket veszed ha nem fáj a plusz felár a 21-et venném. Ha az időtállóság és egy kucsit prémium érzet kell mind kéznek mind a szemnek akkor 21.

Új hozzászólás Aktív témák