Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz Kasya #2081 üzenetére

    Bocsanat a késői válaszért,de nem voltam net közelben. Sima jpeg fájlok sima képek és azokat nem tudom szerkeszteni. Paintel próbáltam megnyitja lehet módósitani,de mentésnél hibát ír. Érdekes mód 10 képből mondjuk 2 kb tudtam menteni. Olyan furcsa nekem ez az egész kamera is. Miért nőtt pl a képek mérete ha semmihez sem nyúltam? Ha 108mp képet készitek akkor miért nem tudja megnyitni a win 10? Ti hogy használjátok a kamerát? Nincs köztes megoldás? Van a 108mp es 50mb képek és a 3:4 8mb képek?( amig eddig 2-3mb voltak) A másik nektek nem szokott bellassulni néha a telefon? Egyszercsak belassul és még a hangerő gombra is 2-3mp után reagál szakadozva.. Van a telefonba egy 32mb sd kártya arra is gondoltam lehet az miatt kinlodik. Bár ezt csak a napokban vettem észre. Szeretem ezt a telefont de sajna a kamerával ,és a beállításaival nem vagyok kibékülve. Én nagyon ritkán veszek telefont de akkor mindig a legjobbat,s4 után s8at vettem s8 után s20 ultrát de azt hiszem ez a telefon nem lesz nálam 4 évet :(

Új hozzászólás Aktív témák