Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz #18001664 #7535 üzenetére

    a médiának kell a hírérték, így kitalálnak valamit, ha a gyártó nem ad hozzá alapot, mert írni csak kell valamiről.
    a másik tipikus cselekedet, hogy ha egy portál felkap egy találgatást, akkor az sok másikon is végigfut - legfeljebb némi módosítással -, mert senki sem maradhat ki a hírek naprakész szolgáltatásából, hiába csak találgatásról van szó.
    az a probléma, hogy nem minden eszközön jelentkezik probléma a csupasz androiddal sem, így a google is keresi a hiba forrását, javítgat, de majd csak lesz belőle valami...
    a szerveres probléma nem lenne gond, - ha már az apple esetén is belefér, hogy sokan ráugranak azonnal a kiadáskor, aztán a felhasználók jelentős része csak órákkal később - ha kellően sűrűn próbálgatják -, vagy rosszabb esetben csak a következő napon tudják aktiválni az új rendszert, hogy a letöltési sebességet ne is említsem, órákig tart az ipsw letöltése, én mindig letöltöttem előre alternatív forrásból -, mert itt nem minden régió és szolgáltató esetén dobják ki egyszerre.

  • privacy99

    senior tag

    válasz #18001664 #7535 üzenetére

    Szerintem felesleges így várni. Itt sokan messiásként várják, pedig már annyiszor eljátszottuk ezt, és a vége mindig ugyanaz: Ha most nem az igazi a telefon, az 5.0-tól nem lesz az.. Kicsit javul itt-ott, de hatalmas fejlődés nem lesz.

    Tehát ha valaki abban reménykedik, hogy mennyivel gyorsabb/jobb lesz a telefon, az nagyot csalódhat, és ez már annyiszor megtörtént.

    Akik már rég átváltottak ART környezetre, és jól megszokták, azoknak meg főleg nem lesz semmi javulás.

    leslien - Én nem tudtam, de jó hír.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák