Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Kleroo #13665 üzenetére

    szia,

    sokkal jobb a note 4 kamerája, jobb az akkumulátoros üzemideje, adott ujjlenyomat-olvasó, jobb a wifi (2.4 GHz 40 MHz támogatás és minden frekvencián mimo), jobb a gps (beidou), jobb a bluetoot (v4.1), jobb az anyaghasználat, f-es verzió esetén az lte modul is jobb (cat 6) és még lehetne sorolni, hogy miért nem note 3, ha már a 4 is képbe került.
    kijelzőről annyit, hogy a displaymate a legjobb és legszínhelyesebb mobilos kijelzőnek választotta tavaly ősszel a note 4 kijelzőjét, a note 3-é erősen messze van ettől.
    a felbontás@SOC kombó rendben van, akik pörgősebbnek mondták a note 3 rendszerét, azok véleménye is megváltozott a note 4 lollipop frissítése óta - megjegyzem, note 4 kitkat párosítással sem mindenki mondta gyorsabbnak a note 3 rendszerét -, szóval szoftveres (kitkat) oka volt, hogy a note 4 nem pörgött annyira, nem pedig hardveres.

    [ Szerkesztve ]

  • b.bela1

    őstag

    válasz Kleroo #13665 üzenetére

    Kali előadtta szakmailag.
    Én előadom mint egyszerű felhasználó:
    Egy évig volt meg a notesz3. Nagyon jó holmi.
    Azért cseréltem 4-re, mert ráértem...
    Aztán ez lett az első telóm, ami mellett nem várom a következőt.
    Szóval notesz4-et vegyél. Hamar meg tudja magát szerettetni.

    [ Szerkesztve ]

    Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Kleroo #13665 üzenetére

    Ha a kamera fontos számodra, akkor nem kérdés, hogy a Note 4 a te választásod, mivel a Note 3 kamerája még a Note 2-höz képest is visszalépés. Gyakorlatilag ez a Note 3 legnagyobb gyengéje.

    ---

    zack:

    Azért, mert van egy 3rd party app, amivel jobban lehet finomítani a képek minőségét? Ugyan már. :U Erősen félrevezeted azt, akinek információ kell. Nem mindenki akar pöcsölni a beállításokkal hosszú perceken keresztül, hogy egy kicsit jobb legyen.

    Nem tudom, hogy milyen hosszú percekről írsz, beállítod egyszer, ami nagyjából 2 másodperc és onnantól lényegesen jobb minőségben tudsz fotózni, mint a gyári alkalmazással. Ezt csak az F-es készülékkel teheted meg és nem kizárt, hogy a későbbiekben, ha elérhető lesz a RAW-ba mentés, akkor az is csak erre a típusra lesz meg. Szóval, akinek a fotózás elsődleges szempont, annak egyáltalán nem mindegy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák