Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz ΞΔGLΞ #10650 üzenetére

    Te mást se csinálsz csak kiosztasz mindenkit ha valami nem a Te elképzelésed szerint van.
    Nem mindenkinek egyformák az igényei, és ezt azért nem árt szem előtt tartani. Felőlem lehetne benne egy ultrapixel kamera is, én nem erre izgulok, de megértem aki (részben) a kiváló kamera miatt vett ilyen telefont.
    Én az akadást nem bírom ilyen egyszerű, egyszerűen a falra mászok tőle annyira allergiás vagyok rá. Főleg egy 200 ezres telefon esetén azt azért jogosan elvárhatja az ember, hogy ilyesmi ne legyen jelen, de legalább azt a szintet hozná mint egy 40 ezres ace4. (kitkatről van szó, még mielőtt valaki kevésbé figyelmes olvasó nekem ugrana, LP alatt teljesen elégedett vagyok a rendszer ezen részével).
    Számomra a KK valami förtelem volt ezen a készüléken, még az a szerencsétlen oldalról előhúzható menü a különböző appokban is állandóan reszelve jött elő :(

    Ja és ha jól rémlik nem én vagyok az egyetlen, sem a második aki ilyen véleménnyel volt róla, tehát némi igazságalapja csak lehet ennek a fasságnak :)

    " és ahogy olvasom egyre több hiba is előjön..."
    Nálam a hiba egyéni, és szinte biztosan saját magamnak köszönhetem ezt, mert vagy valami nagyon selejt custom romot tettem fel, vagy a root zavar be a múltkor említett naponta egyszer megjelenő hibának.
    Ezen kívül teljesen elégedett vagyok mindennel :)

    (#10649) leslien - aprócska nagyon + üveg hátlap + rohadt drága lesz :N
    De igaz, azzal lehetne csak ezen a szinten maradni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák