Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz nggabi #6429 üzenetére

    Azt nézem ha nem touch focus képet csinálok hanem simán a hangerő gombokkal fókuszálok, akkor nincs gond vele. Szerintem a három megoldás közül (gyári, Vignette, ICS+) a Camera ICS+ a legtutibb. Persze lehet hogy manuálisan ki lehet hozni a többiből is ezt a szintet, de úgy gondolom hogy zömében mindenki auto módot használ ha előkapja, és nem szöszmötöl vele perceket, mert lehet pont arról marad le, ami miatt elővette.
    A fehér egyensúly, és a képek mosottsága teljes zoom mellett a gyárival is jó, de ICS+ progival jobb. Vignette nagyon le van maradva... Le is törlöm a f@szba.

    JB+ progiról meg annyit, hogy u. a. a cég csinálta mint az ICS+ verziót. Erre ahelyett hogy JB-re optimalizálták volna az ICS+ verziót, kiadták 600ft-ért az új verzióra. Lerántós fos egy brigád. :( Én biztos nem veszem meg a JB+ verziót. Engem ne nézzenek madárnak. Aztán majd jön belőle Cream Lime Pie± verzió megint 600ft-ért... Ez nem support. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák