Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz -atesz- #13042 üzenetére

    Nekem gyári rommal kifogástalan, az i-s verzióm van (sokan ezt még jobban szidják mint a simát, pedig az adatai alapján logikailag jobbnak kéne lennie... :F ).
    Rootoltam, kipucoltam a felesleges gyári appokat, helyükre raktam azokat amiket én használok, semmi gondom nem volt eddig vele..
    Már mások is csodálkoztak rajta, de tényleg így van.
    A kategóriáján belül szerintem hozza az elvárhatót, sokan szerintem többet akarnak kihozni belőle, mint amennyit ki lehet...
    Szerintem a sok főzött rom nem feltétlenül működik úgy, mint a gyári, amivel leengedték a gyártósorról, pláne aki folyamatosan cserélgeti a romokat, már azt sem tudja, hogy melyik miért / miért nem tetszett / működött neki...
    Engem még nem hagyott cserben, zenét hallgatok, böngészek, kommunikálok és néha még navigálok is rajta.
    Igyekszem optimalizálni a teljesítményt, kilőni a szükségtelen folyamatokat, stb, egy-két naponta újraindítom, hogy friss legyen (szerintem sok esetben ez is megelőzi a fagyásokat, sokan bekapcsolva "felejtik" folyamatosan, pedig a túl nagy uptime újraindítás nélkül nem tesz jót, hiszen ezek az eszközök már inkább számítógépek, mintsem telefonok), szerintem egész jól eldöcög...
    Szóval nem tudom, hogy máshol mi lehet a gond, én a viszonylag alacsony ára miatt is csak dicsérni tudom (egyelőre)...

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák