Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Cyberpunk #53 üzenetére

    Biztos? Mert a tesztben csak ennyi van: "Az AF segédfény, valamint a xenon vaku felül kapott helyet", és ez szerintem a vörös színű segédfény, ami az S4 Zoomban is van.

    hito: majd ehhez is lesz külön megvásárolható camera grip ;] Ami félő még, hogy idővel a K Zoom is elkezd majd porosodni :(

    Palibá: persze, nem kell mindig a max 10x zoom, de egy 3-5-7x sokszor már igen, és bizony ha nagyon messze van a téma, jó a 10x is (vagy a K Zoom 20x optikai-digitális keveréke). Nekem soha nem volt überbrutál, profi fényképezőgépem, ami volt is, azt kb. az S4 Zoom tudja helyettesíteni. Pl. esküvőfotózásra biztos nem engem fognak felkérni, de saját részre ezzel is tudok számomra megfelelő minőségű képeket lőni - és a telefon ugye folyton az embernél van, míg egy kompaktot könnyű elfelejteni, otthon hagyni.
    Állványbemenet: igen, lehet barkácsolni is, de sokkal egyszerűbb, komfortosabb, meg sokszor stabilabb is, mikor nincs még 1-2 tényező a telefon és az állvány között.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák