Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz ollie #30 üzenetére

    Persze, vannak még előnyök az A-sorozat javára, de azért a többi vonatkozásban amit felsoroltál nem olyan drámai a különbség. Ha a J7 is 32 GB-os tárolót kapott volna, akkor már tényleg nehéz lenne azt mondani, hogy érdemes még +50% felárat fizetned.

    Ezzel a 16 GB-al, 8 GB szabad memória mellett a telefon súrolja a használhatatlanság határát. Nagyon hamar ott találja magát az ember, hogy megtelik és nem csak kényelmetlen, de még be is lassul tőle.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz ollie #52 üzenetére

    " Ha tönkremegy a Samsungod, beviszed a szervizbe, és 1 hét múlva mehetsz érte."

    Így 2 év LG G4 használat után elég sanszos, hogy nem LG lesz a folytatás, viszont szerintem még az 1 hét is hosszú idő, vagy csak én lettem elkényeztetve az LG által. A G4 topik gazdája vagyok, szóval elég jó rálátásom van az ottani márkaszervizre és saját tapasztalatom is van velük, nekem egy alaplap + kijelző cserét megcsináltak 4 óra alatt és másoknál is hasonló köridőket futnak, de ha nem is ennyi, akkor is maximum 1-2 munkanapig váratnak.

    Mi a helyzet most a Samsung Premium Assistance szolgáltatással? Elvileg 1 munkanapon belül vállalják a javítást és a J-sorozat is ebbe a körbe tartozik. Nem követtem túlságosan, hogy mit variált ezen a Samsung.

    (Na nem mintha Galaxy J-t akarnék venni, igencsak visszalépés lenne, de megtanultam, hogy a jó szerviz igenis hatalmas hozzáadott érték).

    ---

    (#48) pengwin: Na és meddig elég a 16 GB? Alapból 8 GB szabadon felhasználható és nem árt a lassulás elkerülése miatt a teljes tárhely 5-10%-át szabadon hagyni. A fotókat tudod memóriakártyára menteni, de így is szűkös. Ugyanezt mondták a 8 GB-os J5-re is, mikor cégesként megkapta, de egy év elteltével már nem fért el. Az appok csak híznak (főleg a root nélkül törölhetetlen Google szarok) és megszívtad. Csak nagyon alap dolgok voltak fent nála (Outlook kliens, csevegő appok, Facebook, Messenger, Instagram, Twitter, Tumblr meg egy Snapseed amit utólag telepített a többi mind gyári), ezek nem csak frissítésről-frissítésre híznak, de cache-t is termelnek, amit folyton üríthetsz ha helyszűkében vagy. Kapott egy 16 GB-os A5-öt, mert panaszkodott a túl szűkös J5-re, ezen most van 1,5 - 2 GB szabad hely... ki tudja még meddig. Én nem adnék 100 ezer forintot egy rövid élettartamú telefonért.

    [ Szerkesztve ]

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz ollie #55 üzenetére

    A weboldal szerint a J3 (J320F) és a J5 (J500F) jogosult rá.

    Szóval akkor ez most működik rendesen nálunk? Mi volt pár éve ez a balhé a megszűnés/átalakítás körül?

  • bagkri01

    őstag

    válasz ollie #52 üzenetére

    Az lehet...csak a meizuk nem igazán hibásodtak meg, persze azt nem mondom, hogy egy sem de a hibaszázalék jóval alacsonyabb, mint a samsungnál. Nekem pedig megéri, hogy a mostani telóm hasonló hardverrel 40k-ba került....ahogy írtam jobban szeretem ha az a 60k a zsebemben marad. Na meg a két hónap túlzó, itthon szervizek a meizukat.

    samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Új hozzászólás Aktív témák