Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalmi21

    újonc

    HI,

    Hasznos vélemények reményében döntöttem úgy, hogy írok ide. Már mindent megnéztem a következő készülékekről: Huawei Nova, Xiaomi Redmi 4X, Samsung J5 2017

    Amire szükségem van az egy dual simes mobil, ahol azért 20-30 giga tárhelyem van (ennyi elég volt mindig).

    Na most ugye Xiaomi,Huawei hybrid slotos. A samsung nagyon tetszik, meg a Huawei is. Viszont a samsung 16G-át ad ám lehet bővíteni. A huawei annyiert ad 32g-t ami nagyjából elég is. Xiaomi ennyiert majdnem ad 64-et . ( 32meg 64 nél sem kellen sd kartyat tenni bele)

    A kérdésem az lenne végülis, hogy ha a samsungba teszek egy 64g-s sd-t, akkor az mennyire lassul majd be ha monjuk megpakolm videokkal,zenékkel stb. Munkám során is sokat fotozom. (itt megjegyzem, hogy azert veszek magamnak cash-re telót mert a szolgaltatónál akivel a cég kapcsolatban ál nem elérhető dual simes mobil...más meg nem kell)

    Tehát mennyire műkszik ez a sd kártya formálása "into internal" dolog???

    U.I. elolvastam nagyjabol az eddigi bejegyzéseket...annyit tennek hozza, hogy nem vagyok nagy igenyu, egyzeru felhasznalo vagyok, figyelek, hogy ne legyen 3ezer app a hatterben nyitva, mindig lecsukogatom.

    Szóval nagyon megköszönném a ondolatokat az SD kártyázással kapcsolatban. Ja még annyi az árral kapcsolatban, hogy most mindegy h 200 vagy 260 Eur a vételár.

    Köszi mindenkinek,
    Kalmi.
    Felvidék

    [ Szerkesztve ]

  • kalmi21

    újonc

    Szewasztok,

    Na, tegnap megvettem én is ebben az ezüst-kék színben. Valóban szép telefon,van markáns súlya is, ami plusz prémium érzetet ad. Már benne van mindkét sim kártyám. Ezelőtt egy Lumiát használtam, és szuperul elégedett voltam a windowsal is , főleg ahogy kezelte külön a két híváslisátt, és azon belül is dönthettem, hogy melyikről hívok. Ám a telefon már nagyon recsegett, plussz hát a win 8.1 -re már nem volt messenger frissites. Nem fejleszti a messenger a 8.1-es win phone-ra az appot.

    Igy egyelőre szuper. Bár Alirol rendelek rá szilikon tokot, mert nagyon csúszik. A legtobb review-ben azt mondjak egy kézzel is szuperul kezelhető, én ezt egyelőre nem tudom elmondani róla, lehet majd ha lesz tapadósabb tok akkor talán.

    Hiány érzetem van a gyors dupla erintéssel az óra előhívása funkció. Vagy megoldhatták volna mint pl a kollegam Moto Z play telóján, hogy ilyen Jedi mester mozdulattal a telefon felett előjon az óra. (vagy van valami ilyesmi csak elkerulte a figyelmem?) Szóval az always on hiányában jo lett volna valami ilyesmi.

    Egyelőre szép gyors a rendszer, bár szerintem a P10 Lite ugyan ennyiert sokkal erősebb vasat ad, bár inek mire van szuksege. Nálam a döntő tényező a SD kártya volt, hogy nem kellett kompromisszumot kotni. Csak betettem és ott az összes eddigi képem,videóm,dokumentumaim.
    Szóval gyors a rendszer....kérdéses meddig. Eddig minden közép telefonnál egy idő után meg frissitesek utan belassul.

    Az újjlenyomat olvasó tényleg jól műkszik. Szép a kijelző, viszonylag szép képeket készít.
    A gmail app nekem tul színes. Helyette szerintem a samsungos e-mail kliens hasznalom, letisztultabb. Kicsit olyan IOS-os.
    Az automatikus fényerő szabályozó szerintem jobban működött a Lumiámon.

    Egyelőre ennyi....

  • kalmi21

    újonc

    Sziasztok,

    Dual szimezők! Azt hogyan lehetne megoldani, hogy lassam éppen melyik számra hívnak? Az rendben van, hogy utólag látom a listában, hogy 1-s vagy2-es, de amikor éppen hívnak, akkor nem tudni melyik sim-re is hívnak éppen.

    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák