Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gippazoid

    senior tag

    válasz pinnacle #270 üzenetére

    Meg is rendeltem az utolsó kéket, mert egy 7 órás Happy Hours leárazás volt.

    Most megint akciós ugyan ennyiért, de most 09.21-től 09.25-ig.

    Ami eddig nem tetszik, hogy a definiált ébresztés mint képernyőelem elé Android 6.0-n rajzolt ébresztőóra ikon amivel ki-be lehetett kapcsolni, az eltűnt, helyette az ébresztés mögé egy tolókapcsolót rajzoltak de az macerásabb. Ugyanakkor ha kiteszem widget-be azt az ébresztési eseményt, akkor meg ott van az érintéssel kapcsolható óra.

    Másik: Híváslistából a J5 2015-ön ha ráböktem valakire, akkor feldobott egy másik képernyőt, ahol választhattam hogy hívás vagy SMS. Most meg kitesz alá egy új sort ahol felsorolja mindkét SIM-et amellyel indíthatom a hívást. Egyrészt ez felesleges, hiszen a híváslistából már kiderülhet a telefon app számára, hogy melyik kártyáról indítottam az előző hívást ugyan ezen személy irányába, 99% hogy most is arról akarom majd hívni. Tehát felesleges a SIM választás. Az ikonok is kicsik.

    Még sosem volt ilyen ujjlenyomat olvasós telóm - hogyan kell pontosan megtanítani az ujjlenyomatot? Tudom, kiírja mit kell csinálni de valahogy nagyon nyögvenyelősen tanulja meg.

    A leolvasás is tiszta kínlódás, sokszor nem ismeri fel, azt mondja, töröljem meg a szenzort vagy bizonyosodjak meg róla, hogy teljesen fedi az ujjam a szenzort.

    Van valami trükk? Vagy hibás a szenzor (*#0*# tesztmenüben átment a teszten)?

    Gippazoid Novelties Inc.

Új hozzászólás Aktív témák