Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kreg

    tag

    válasz vitatom1 #1014 üzenetére

    A felsorolt hibákkal én nem találkoztam. A fényerö napsütésben lehetne több,és a hangszóró sem elég hangos,a többi nem áll meg szerintem.

  • #65510400

    törölt tag

    válasz vitatom1 #1014 üzenetére

    Ez egy nagyon rossz cikk. Sorba menve:

    Elismerem, hogy nem hajtom túl, nem játszom vele, stb. Előfordult, hogy frissítéskor+böngészés felmelegedett a hátlap, de elképzelésem sincs mit kell tenni ahhoz, hogy felforrósodjon az oldalkeret. Nyomatni az Antutut fél órát? Az ám a napi szintű használat!

    A menügombok kaptak háttérvilágítást. Max nem világítanak mindig, de ez szoftverrel megoldható. A cikkíró valószínűleg nem látott ilyen telefont, de talán még semmilyen Samsungot, különben ezt tudná.

    A fényerő valóban lehetne több, de nem arról van szó, hogy napsütésben ne tudnánk elolvasni egy smst vagy felhívni valakit, csak mondjuk egy filmnek nem látjuk a sötét részeit.

    Nekem a wifivel soha semmilyen gondom nem volt, 4 félét használok rendszeresen.

    Pont hívásindításkor nem gond a 2 SIM,hiszen két külön gomb van a két SIMhez, nincs alapértelmezett! Soha nem telefonált vele a cikkíró!

    A hardvert már többször leírtuk, napi felhasználáshoz elég, Asphalt 28-hoz nem.

    A hang valóban halk néha multimédiánál, de csengőhangnál nem!

    Sosem néztem vele filmet, nem tudom akkor hogy merül, de navigálni szoktam vele, ott 15%/óra a fogyasztás. A 4,5 órás filmnézéshez több mint 20%ot kéne merülnie óránként, ez nem túl valószínű így.

    A vége a legjobb, ahol leírja,hogy ez nem minden készülékre jellemző. Mintha egy autóra azt írnám, hogy ennek a típusnak be szokott sülni a motorja meg kiesnek a kerekei, de ez minden autóra jellemző lehet,illetve a sofőrök csak egy részénél fordultak ezek elő.

    Ez nem brutális tények, hanem brutális hülyeség. Sosem tesztelte ezt a készüléket az író, vagy csak megfogdosta MediaMarktban, de a gombok háttérvilágításáról akkor is tudnia kellett volna. Ez is csak egy újabb hülyeségeket terjesztő oldal. A neve mutatja, a legfontosabb a clickelés, abból van a bevétel, de ehhez mindig a legnagyobb hülyeséget kell írni, hogy rákattintsunk.

Új hozzászólás Aktív témák