Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Vyndree #2834 üzenetére

    Még nem értem oda,hogy teszteljem de ha nem piszkálom akkor elég jó általában kikapcsolom a wifit meg ilyesmi ha nem használom tegnap este töltöttem a telót és ugye éjszaka készenléti üzemmód reggel párszor ébresztő szólt meg telefonáltam igaz egy rövidet és akkor még 100% volt,aztán ma délután bekapcsoltam a wifit,hogy meg nézzek valami le ment 99% ra aztán kilőttem a wifit most este van szóval 24 órája töltöttem így most 99% on van mert nem nyomkodtam sokat.De majd ha úgy leszek kicsit meg nyaggatom,viszont tegnap este csodálkoztam rövid idő alatt 70% on volt a töltés 20% ról gyorsan feltöltődött aránylag, rosszabbra számítottam.

    Múltkor volt nálam egy iphone 4 egy ideje már a szekrényben pihent mert töketlen volt a tulaja nem tudta a kódját így vett egy másikat.És kicsit furán viselkedett a teló ha nálam volt akkor50% aksinál sem volt baj,de ha át vittem hozzá akkor 50% nál kikapcsolt a telefon mindig ,hozzám visszahozva meg működött rendesen,ki érti ezt.Na a lényeg tényleg nagyon gyorsan szívta az aksit,de most talán kicsit jobb lett mert cseréltem az ismerősömnek benne akkumulátort zsír új van most benne de gondolom az is hamar le megy mert nagyon kis aksik vannak benne,1420mah az nem valami izmos,ha pl azt nézzük,hogy a j5 ben van 3100 és még ha el kezd mókolni az ember leszívja mint állat.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák