Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shifty!

    senior tag

    válasz papa019 #3904 üzenetére

    Ha valaki szeretné updatelni CM9-ben a kamerát, akkor érdemes csak a Camera.apk-t felülírni a system fájljában a telónak valahogy így:
    1.Letöltöd az update-t, és kicsomagolod belőle a gépeden a Camera.apk-t.
    2.Rámásolod a telód SD kártyájára az előbb kicsomagolt appot.
    3.Root explorerrel(fizetős, nem warezolunk :N :DDD )vagy bármi más, a systemhez hozzáférő appal kimásolod az sd kártyádon lévő Camera appot, és beilleszted a system/app mappába, ami tartalmazza az eredeti Camera appot. Ha root explorerrel csinálod, figyelj arra, hogy csak akkor tudsz módosítani az sd kártyán kívül, ha felül a mount R/O-t mount R/W-re módosítod azáltal, hogy ráböksz.(R/O: Read only; R/W: Read and Write)
    4.Miután a másolás-beillesztés-felülírás megtörtént, keresd meg a frissen bemásolt camera appot a system/app mappában, ahova bemásoltad, majd hosszan tartsd nyomva az appot, és a Permission opciót válaszd ki. Itt így kell beállítanod a hozzáférési jogokat:
    1. sor: 1,2. négyzet pipa; 2.&3. sor: 1. kocka pipa.
    Ezáltal általános hozzáférési jogokat biztosítasz a kamerának a helyes működéséhez (már ami tőle telik, csodát ne várjatok a frissítésől azért...)
    5. Indítsd újra a telefont, és ha mindent jól csináltál, az updatelt camera app fog legközelebb működni.

    [ Szerkesztve ]

    "Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

Új hozzászólás Aktív témák