Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz vlevi #84 üzenetére

    Egy kis segítség a választáshoz:

    X8: egy kicsit nyekereg a háza, mikor megfogod. A kijelző szerintem nagyon szép, egyáltalán nem pixeles, szép sima a betűk széle. Gyorsaságra is rendben van, ha nem túl nagyok az elvárásaid. Nem laggol, szépen, folyamatosan mennek rajta a dolgok, bár nem hasít. A kijelzője nem olyan érzékeny, mint a másiknak, itt nem mindig elég éppenhogy hozzáérni, van, hogy határozottan oda kell nyúlni, hogy megtörténjenek a dolgok. A fényerővel kapcsolatban azt hallottam az X8-ról, hogy némelyiknek nagyobb a fényereje, mint a másiknak.

    Gio: a ház teljesen masszív, nagyon jól össze van rakva. A kijelzője neki is nagyon szép, nagyobb a fényereje, mint az X8-nak. Szerintem gyorsabb is, mint az X8. Ezen is folyamatosan mennek a proginyitások, lépkedések, de ez kicsit jobban igyekszik. A kijelző nagyon érzékeny (jó értelemben), elég, ha éppenhogy hozzáérsz. Ha pár nap múlva is aktuális lesz a kérdésed, akkor majd tudok többet is írni a Gioról, ma vettem, még nézegetés alatt áll.

    Az LG-ről sajnos nem tudok mondani semmit.

    Szerintem olvasd el többször az itteni teszteket, nézz videókat a YouTube-on, és máris közelebb leszel a megoldáshoz.

    Ha nem akarod hekkelni a telefont, és főzött romokat pakolgatni rá, akkor sokat számít, hogy 2.2 legyen rajta az App2SD miatt. Persze csak akkor, ha sok-sok progit akarsz rá tenni. Én az elején úgy megtömtem az androidos telókat progival, hogy már törölni kellett, hogy felférjen a következő. Mára lenyugodtam, alig 10-20 felesleges progi van fent, és ha sokáig egyáltalán nem használok egy progit, akkor törlöm is.

    Remélem, tudtam valamennyit segíteni. Ha van kérdésed, kérdezz nyugodtan, igyekszem válaszolni. A fent leírtak természetesen csak és kizárólag a saját tapasztalataimat mondják el, tehát semmi nem szentírás.

Új hozzászólás Aktív témák