Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lood55

    tag

    Sziasztok!

    Telefont szeretnék vásárolni az elkövetkező hetekben. Kezdetben 30k volt a keret, amire Lenovo A2010-et ajánlották, ami talán ki is elégítette volan az igényeimet: google foiók és minden hozzá tartozó dolog szikronizálása, wifi, mobilnet leginkább fb használatra, néha egy-egy oldal elolvasása a buszon. Azonban ennek nincs autofókuszos kamerája, pedig gyakran használt funkció lenne ha jegyzeteket fotóznék viszonylag közelről. Ez után nézelődtem tovább és a xiaomi redmi 2 pro-t találtam ami ugyan árban sokkal több (44k akciósan), de elrémiszt, hogy többen kamerahibáról számolnak be és olvasva a topicját volt ott még más egyéb szoftveres probléma is. Nem vagyok az a ROM root-olós user, inkább csak használnám a gördülékenyen működő rendszert. Így kiábrándulva a sok lehetséges hiba miatt a kínai márkából (ami tudom, hogy hardveresen és más funkciókban is többet nyújtana), nézelődtem és megakadtam ezen a készüléken ami kevesebb mint feleannyiba kerül T-nél. A hardver alapján ez is elég jó, persze a RAM és a tárhely pont fele. Mire elég egy ilyen készüléknél 1GB RAM?

    Tudnátok küldeni pár dokumentumról készült teszt fotót?
    Esetleg bármi funkcióbeli csorba?

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák