Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) Ádám16

Ádám16
(őstag)

várom sok szeretettel, szvsz is egy új wave lesz :)

(#2) polo493

polo493
(fanatikus tag)

remélem lesz 5,3 colos is.

(#3) tome.jr

tome.jr
(PH! addikt)

Túlzottan nem erőltették meg magukat a videót készítők. :U

(#4) brutte

brutte
(fanatikus tag)

Remélem a bada csúcsmodell visszakapja az AMOLED kijelzőt! És azt is, hogy nem lesz 5"..
elég a 4!

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#5) tschyllagh

tschyllagh
(kvázi-tag)

Hm, a hullámos dolog oké, de az első videóban is ott van az android market felirat. Vagy az a megtévesztés? :D

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#6) .noxwill

.noxwill
(PH! kedvence)

Kiszivárogtak a bemutatandó készülékek. Ezek közül a "legnagyobb" a
Samsung I9250 névre hallgat- 4.65 colos SuperAMOLED kijelző-vel 1280x720 pixel felbontással, Android Ice Cream Sandwich rendszerre, 5 megapixeles kamerával fog jönni.....

All→M8

(#7) Fancy-boy válasza .noxwill (#6) üzenetére

Fancy-boy
(őstag)

Gondolom az Super Amoled Plus akar lenni...

(#8) Remusz911 válasza .noxwill (#6) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

nekem se tetszik hogy nyomatjak ezeket a nagy dogoket. alljanak le 4-4,3 colnal

szerintem superamolednel, meg nem tudtak a pixeleket annyira lecsokkenteni hogy 4.3 colos legyen HD felbontasban

egyebkent merges vagyok mert applenal sokkal profibban novelik a felbontast, mindig duplazzak(negyszerezik)

androidnal a sztenderd 480*800-rol egybol 960*1600ra kellett volna valtani, es akkor a regebbi alkalmazasok is nativba futnanak, ezzel megint csak novelik a fragmentaltsagot

meg akkoris ha varni kell mig kepesek legyartani

(#9) .noxwill válasza Remusz911 (#8) üzenetére

.noxwill
(PH! kedvence)

hát szerintem ők úgy gondolják, "minél nagyobb, annál jobb". Én mondjuk szimpatizálok ezekkel a nagy méretű kijelzőkkel de ez szubjektív....

All→M8

(#10) SentryGun

SentryGun
(fanatikus tag)

Jöhetnek azok 4,3-4,5-4,8 collal is. Férfitenyérben elfér, akinek nem tetszik vesz kisebb kijelzős modellt. Viszont végre az akkuk is min. 2000 mAh teljesítményűek lehetnének, mert így fog vagy 5 órát üzemelni egy feltöltéssel.

(#11) tothmaxy182 válasza Remusz911 (#8) üzenetére

tothmaxy182
(őstag)

Minden éremnek két oldala van!
Még beletelne jó időbe, h mondjuk 4-4.3 colon elérjék a 960*1600-as felbontást (normális akkuidővel, stb)...
De nincs idő ezzel tötymörögni, amikor a sok vérpistike már 4.3 colon kevésnek találja a 480*800-at...
Lépni kellett, és 720p HD lett belőle...

Minden szavam magánvélemény!

(#12) stilo18

stilo18
(PH! addikt)

Remelem Wave 3...nagyon kivancsi lennek,hogy milyen lesz!

PSN ID: oO-STiLO-Oo#ps4 PRO# Galaxy S9+ Black

(#13) bok92

bok92
(PH! addikt)

Hát már nagyon várom, hogy milyenek is lesznek! :D Csak a TW-vel kezdenének valamit, hogy ne hasonlítson egy bizonyos gyártó telójának kezelőfelületére...

(#14) brutte válasza bok92 (#13) üzenetére

brutte
(fanatikus tag)

Wave sorozat teljesen jó dizájnnal érkezett eddig is. Sztem a legszebb teló még mindig.

(#15) pusszycat válasza SentryGun (#10) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ha jól sejtem kegyed kisebbre vágyik!? :D

Samsung BADA...Samsung Wave a hullámok ereje! Bada 2.0 : A Tenger ereje ;]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#16) Remusz911 válasza tothmaxy182 (#11) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

egyébként ez a 1280x720

ha lesz 4.3 colos teló ezzel, az mennyi pixel per inch? van olyan jó mint a retina?

ki tudja ezt valaki számolni és hogy kell?

(#17) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Wave III és Bada 2.0.. várunk! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18) pusszycat válasza leslieke (#17) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Bár jobban hangzana akkor már a Wave III és Bada 3.0 :DD

Samsung BADA...Samsung Wave a hullámok ereje! Bada 2.0 : A Tenger ereje :K

[ Szerkesztve ]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#19) leslieke válasza pusszycat (#18) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Lesz majd Bada 3.0 is. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) Szelley válasza Remusz911 (#16) üzenetére

Szelley
(senior tag)

1280*720-as felbontás 4,3"-on, 341,54 PPI ! Szóval jobb mint a "retina display", viszont szabad szemmel észrevehetetlen :D

(#21) magyarattila

magyarattila
(fanatikus tag)

mindkét videó végén alul ír egy unpacked programot amit lelehet tölteni...

Szerintem is valami badás Waves dologról lesz szó, mert az első videó ugye tengerpart hullámok...

A második videóban szereplő város meg hasonlít a badában alapértelmezett háttérképként beállított városkára...legalábbis szerintem.

Remélem nemcsak bada lesz de ha csak az akkor tényleg legyen "something big" :)

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#22) unrealnoise

unrealnoise
(senior tag)

az egésszel az a gond, hogy az androidos feliratok ott vannak a videókon. :/ amúgy meg már tény, illetve majd biztosra vehető hogy lesz wave III, pár oldalon még specifikációt is írtak. szvsz nem lesz semi komoly durransá, csak azt jelentik be hivatalosan, amit eddig találgattak... viszont egy colos, super amoledes, bada-s cuccnak örülnék, hasonló dizájnnal mint a wave I-II, és nagyobb akksival... meg annak is ha még jobban ráállnának a szoftverre...

ha egy nagyon csúcs készülékkel jönnének elő, tovább nőhetne a Bada-sok tábora...

[ pcarsdriversclub.hu ] -- PSN / moly.hu / trakt.tv ID: unrealnoise

(#23) Remusz911 válasza Szelley (#20) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

akkor 1280*720-nál több felesleges ezek szerint

nyílván a jövőben is lesz igény 3,3-4,0-4,3 tapicskolós mopbilokra, nos azok is majd HD felbontással jönnek(akár 400 ppi), akkor tényleg felesleges a 960*1600

amíg ki nem találják hogyan lehet szétnyithatós kijelzőjű mobilt csinálni(kvázi táblagép)

[ Szerkesztve ]

(#24) SentryGun válasza pusszycat (#15) üzenetére

SentryGun
(fanatikus tag)

"Ha jól sejtem kegyed kisebbre vágyik!?"
????????

A hd2 és desire után mondom, hogy jó a nagyobb kijelző... Nekem legalábbis bevált. Akinek nem az pedig, mint írtam vesz kisebbet.

(#25) pusszycat válasza SentryGun (#24) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Elnézést ezt benéztem van ilyen ... :) :R

(#26) SentryGun válasza pusszycat (#25) üzenetére

SentryGun
(fanatikus tag)

:D Az avatar lehetett megtévesztő...

(#27) gaborbp

gaborbp
(kvázi-tag)

Hmm.. nem lehet hogy arról van szó, hogy az androidos alkalmazások futni fognak a Bada-n? hasonlóan mint a Blackberry-n (hamarosan azt tenni fogják? :)

De ez csak egy spekuláció :)

Mondjuk nem semmi dolog lenne az biztos a Bada-nak egyből lenne jópárezer alkalmazása :)

(#28) leslieke válasza gaborbp (#27) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Már kiszivárgott, hogy új Bada telefonok jönnek. Csak a specifikáció és a design a kérdéses. De persze akár az is lehet, amire tippeltél.

(#29) brutte válasza leslieke (#28) üzenetére

brutte
(fanatikus tag)

Akkor biztos megvenném a Wave sorozat legújabb tagját, mivel azok jó áron vannak.

(#30) leslieke válasza brutte (#29) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

A legerősebb telefon a Wave 3 lesz, a legjobb hardverrel a Badás telefonok között és a legújabb 2.0-ás rendszerrel.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.