Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Icetee

    aktív tag

    válasz seduction3 #5443 üzenetére

    Sajnos én sem vagyok annyira elégedett a képek minőségével.
    A régi S3-as Galaxym sokkal jobb minőségű képeket csinált. Engem nem érdekel ha 87000mpixeles a kép. Telefonon marha jól néz ki ha visszanézem, de ahogy gépre feltöltöm és mondjuk szerkeszteni akarom, akkor elvérzik. Ránagyítasz komolyabban és vége. Sok helyen életlen, zajos. Én többet vártam ennyi év elteltével az S3 után.

    Nem vagyok nagy fotós, utálok bíbelődni a beállításokkal, Nekem egy jó fényképező olyan, aminél automatára be van állítva és az adott pillanatból kihozza a maximumot. A lenti tesztképek is így készültek. Auto módban, minden hozzányúlás nélkül. Nagyítsatok rá és nézzétek meg a részleteket, színeket, élességet.

    Galaxy S3:

    Galaxy Alpha

    A képeket eredeti méretben megtekintheted, ha jobb egér gomb->kép megjelenítése lehetőségre kattintatsz.

    A képek csak tájékoztató jellegűek, nyilván nem egyforma környezetben készültek, de a lényeg szerintem látható. Nagy általánosságban ez jellemző az Alpha kamerájára. Jó egy átlag felhasználónak, aki Facebook-ra akarja feltölteni a képeket, de ha már egy kicsit bele akar nyúlni valaki vagy élesíteni, kivágni a képen, akkor elvérzik. Én csalódtam egy kicsit benne, mert sokkal jobbat vártam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák