Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klacsa86

    csendes tag

    válasz maestro1991 #4856 üzenetére

    Ha van a közelben, akkor én inkább Samsungot javasolnám ugyanis mindkettőbe vittem már vissza az Alphám. Viszont érdemes utána kérdezni, hogy melyik Samsung márkabolt szervízpont is egyben.
    Én az Alleeba vittem, onnan tovább küldtek a Camponába, mert az Allee pl nem szervízpont.
    Telekomnál másfél hét volt egy szoftver frissítésre, Samsungnál pedig 4 nap volt egy komplett kijelző csere.
    Továbbá a Telekom kiszállítja a készüléket, nem tudsz visszamenni érte (tehát előre tudni kell hol leszel a következő két hétben munkaidőben).
    Samsungnál kapsz egy kódot meg egy weboldalt, és ott tudod sasolni mikor jön meg a telefon, illetve kapsz sms-t is.
    Viszont a cserekészülék kérdéses. Telekomnál simán adtak cserekészüléket, Samsungnál vennem kellett egy SIM átalakítót, mert nem volt nano SIM-es telefonjuk.

    szerk: Amikor én hívtam fel a Samsungot azt mondták helyszíni szerviz nincs az Alphához, csak eljönnek érte, és elviszik, aztán vissza is hozzák, ha igénylem. Állítólag ritka telefon, és nincs hozzá megfelelő szerszám a kiszálló kollegáknál. (februári sztori, ez lehet hogy már változott)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák