Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz agg láma #5858 üzenetére

    Hát ha olvastad mind a 6000Hsz-t akkor láttad hogy én viszont fólia ellenes vagyok nagyon!Szóval én meg mikor megvettem a telefont az összes fóliát azonnal leszedtem róla 2 szer is ellenőriztem nem maradt e esetleg rajta egy is!
    Itt megjegyezném hogy lehet nem vetted észre de felül az usb húzigatóján is van fólia és a középső gombon is...ezek pedig elég nehezen észrevehetőek.
    De a hozzászólásodat látva újra ellenőriztem a telefon oldalát és nincs rajta élfólia se semmilyen fólia sajnos :W
    Ez ilyen ahogy írtam is.Mintha egy szívószálat megtörnél(az ugye a törés mentén kifehéredik) és az lenne az oldalán.így jártam ez van!Majd ha nagyon elhasználódik vagy összekarcolódik az oldala akkor hasznát veszem annak a töréscsíknak is mert legalább garanciálisan lecserélik az egész oldalát és nem kell kiadnom érte egy 10-est :D Addig pedig elég ha én tudom hogy az ott van másnak fel sem tűnik ha megnézi a telefont.Én meg már kezdek vele megbarátkozni lassan.
    Nekem ez,másnak más a nyűgje vele,de nekem még egyszer se fagyott le egyszer sem volt wifi error egyszer sem csinált hülyeséget az aksija 19órás bekapcsolt wifi mellett jelen pillanatban 78óra használat(ami ugye több mint 3 nap) után is 17%-on van!!!Nem is értem akik azt írják hogy fél meg másfél meg 1 nap ig bírja az aksijuk.Ők valamit nagyon elcseszhettek az elején.tudom is hogy mit,de ezt hagyjuk szerintem.:)
    Szóval nem lehet rá panaszom.Inkább elnézem az oldalán a csíkot minthogy állandóan kínlódnom kéne valami miatt vele a fent említettekből! :D

    [ Szerkesztve ]

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák