Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorje

    senior tag

    válasz TomMusic #9765 üzenetére

    Wifis appokkal nincs gondom eddig. Gps lakás ablakába kitéve 10 másodperc alatt megtalálta a jelet. Holnap megnézem mennyire pontos. Telkönyv bejön pikk pakk (bár én mindig gestus - főképernyőn fel-gugli kereső bejön és onnan keresem akár névjegyeket is.). Sztem próbázd ki;) Ne túrázz vele. Max ha nem jó akkor cwm restore.

  • ViSAS

    senior tag

    válasz TomMusic #9765 üzenetére

    Sokan úgymond parádéznak a szabad RAM mennyiségén, mindig szemfüles módjára követik hogy éppen mennyi szabad belőle, és ha kevés, akkor eltörik a mécses. :U Akinek nem inge..
    Ha az éppen szabadon álló RAM mérete kevés, az nem mindig jelent rosszat, sőt én inkább azt mondom hogy jót, mert amit csak lehet, az Android gyorsítótáraz a használat mértéke alapján (is). Ha nagyobb memóriaigényű alkalmazás lép életbe és nem elég a RAM, kilő először a gyorsítótárból egy-két alkalmazást, majd így tovább, attól függően hogy mennyi RAM kell neki, egyre mélyebbre megy. Ha valakinek ez nem tetszik, akkor vegyen 1,5-2GB RAM-os telefont. :K

    Megjegyzés képpen mondom hogy ez ténylegesen a gyártók bűne, mivel kb. mindenbe belenyúlnak. Ma volt a kezembe egy LG Nexus 4 (4.4.2 Android) ami ugyebár a Google referencia/fejlesztői telefonja. Minden az ég világon gyorsítótárazva volt rajta, mentek a háttérben a dolgok, bekapcsolt idő óta 41 nap telt el, és 508MB volt a foglalt RAM mennyisége. :Y Ugyebár a telefon alapból 2GB RAM-al rendelkezik (de nem is ez a lényeg, meg a 4.4.2-es Android, hanem az, hogy ez egyenesen a Googletól jön, nem nyúl bele más telefon gyártó), így itt tényleg nincsenek soha olyan problémák, hogy nosza' töltsünk be valamit újra a memóriába. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák