Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    válasz xZer0kidx #672 üzenetére

    Hát figyelj, ez nagyon felhasználás függő, nekem a gyárban nincs rendes térerő, folyamatosan jönnek a hívások és emailek céges portálon keresztül, ha dolgozom a telefonnal akkor sokszor 1 óra pötyögés is belemegy. Ezen felül szinkronizál 2 Google fiók, a Revolut folyamatosan kapcsolatban van a kártyámmal, megy az NFC, Bluetooth, GPS, Bixby Rutines, Google Fitnes, Mi Fit, Facebook, Messenger, és még ezen kívül kb 20 másik alkalmazás.
    Kb amikor Dark Mode-ra kapcsolom a telefont, olyan mintha egy lángoló épületet kezdenék slaggal oltani. Lehet ér valamit, de kb 3 óra SOT után kileheli a lelkét az akkumulátor.

    Amikor nem mozdulok ki itthonról és jó a WIFI jó a térerő, kevés mobilnet, alszanak a céges dolgok rögtön 5-6 óra SOT, fehér témával.

    Nekem valahogy nem ér annyit, hogy kapcsolgassam, ha húzós a nap, forró a telefon akkor átkapcsolom, meg autózáskor is, hogy ne égjen befele a kijelző max fényerővel. De nincs 100% válasz hogy jobb-e a fekete téma mint a fehér, csak egy plusz funkció amit ésszel lehet használni, de nem olyan game changer mint egy Adblock a böngészőbe.

    Ez jó kis videó:

    https://youtu.be/qbxdHpD5jWw

    De sajnos Android verzióba nem találtam, ezen fellelkesülve kipróbálom jövő héten.

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák